Список аналізів для сурмам
Список аналізів для сурогатних мам
Хто може стати сурогатною мамою
Хто може стати сурогатною мамою
Законодавство України щодо сурогатного материнства
Законодавство України про програму
Як відбувається участь у програмі сурматеринства
Як відбувається участь у програмі

Хочу стати сурогатною мамою

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі, за умови що:

Якщо Ви відповідаєте вищевказаним пунктам, сміливо можете звертатися в агентство «Мама +». Тут Вам проведуть всі необхідні обстеження та аналізи, щоб переконатися в тому, що Ви здорові і зможете успішно виносити дитину. Всі аналізи проводяться безкоштовно, і Вам не потрібно ні за що платити. Якщо результати медичних обстежень відповідатимуть необхідним нормам, Вас внесуть до списку сурогатних мам, і підберуть пару, якій Ви будете виношувати малюка.
Список обов’язкових медичних обстежень, для вступу в програму сурогатного материнства включає:

Жінка, яка хоче стати сурогатною мамою не повинна мати шкідливі звички, а саме: куріння, вживання алкоголю, та наркотичних засобів. Протягом 9 місяців вагітності жінка повинна вести здоровий спосіб життя, стежити за своїм харчуванням, не перевтомлюватися фізично і психологічно, а також дотримуватися всіх приписів і настанов доктора.
Психологічно, сурогатна мати повинна бути готова до того, що після пологів вона не буде бачити дитину, і повинна буде підписати всі необхідні документи, що підтверджують її самовільне, непримусову згоду на відмову від дитини. У свідоцтві про народження записуються імена біологічних батьків, ім’я сурогатної мами ніде не згадується.

Залишити заявку

Взяти участь у програмі сурогатного материнства можна вже зараз!

Заповни анкету, це займе 2 хвилини!

Сурогатне материнство: що це таке?

Отже, шановні жінки, ви в нашому розділі «сурогатне материнство» – а значить, вам цікава тема сурогатної вагітності, її законність в Україні, вартість та всі найменші нюанси.

Перш ніж прийняти важливе рішення і рухатися далі, давайте розберемося, що таке сурогатне материнство, і хто така сурогатна мати.

Для деяких жінок перешкодою перед сурогатною вагітністю стає страх, що дитина буде їй генетично рідною. Перше і головне: це фізично неможливо. Отже, давайте раз і назавжди дамо сурогатному материнству точне визначення.

Сурогатне материнство – це метод лікування безпліддя сторонньої заміжньої пари. Народжена сурмамою дитина в усіх відношеннях буде рідною для тих, хто надав свій генетичний матеріал. Родинний зв’язок такого малюка і жінки, що його виносила, повністю виключена і заборонена законодавством України.

Як настає сурогатна вагітність?

Яйцеклітину, запліднену екстракорпорально («в пробірці») витримують 3-5 днів у спеціальній чаші – щоб отримати ембріон. Після закінчення цього терміну, його підсаджують в матку сурмамі, попередньо стимулюючи її ендометрій – життєдайне середовище для вже існуючого зародка. Тобто, для виникнення і розвитку вагітності потрібні: сперма – тата, яйцеклітина – мами, ендометрій (поживне середовище) – сурмами. За великим рахунком, суть сурогатного материнства – це внутрішньоутробне «вигодовування».

Сурогатне материнство – це допоміжна репродуктивна технологія, яка передбачає участь трьох людей в зачатті і народженні. Чоловік дає сперму для запліднення. Найчастіше – це майбутній фактичний і законний батько малечі. Якщо мама не може виносити і народити, але кількість і якість фолікулів у неї добрі – вона стає донором яйцеклітини. І тоді для пари малюк буде повністю рідним. Іноді, учасниць чотири або навіть п’ять. У цьому випадку мають місце сурогатна вагітність, донорство яйцеклітини, а іноді – і донорська сперма. Жіночий і чоловічий матеріал завжди береться з анонімної загальної бази донорів, а тому генетичними родичами будуть анонімні благодійники.

Сурмама виконує благородну жіночу функцію виношування людини. З донорами вона пов’язана тільки підходящою групою крові. Сурогатна вагітність протікає абсолютно так само, як і звичайна. А тому, якщо ви легко виносили і народили природним шляхом власного малюка – швидше за все, і з сурогатною вагітністю та пологами все буде аналогічно.

До речі, наявність власного сина або доньки, народжених природним шляхом – одна з обов’язкових вимог. Фахівці клінік, як правило, намагаються звести до мінімуму будь-які ризики для сурмами – адже вони несуть за неї відповідальність. Абсолютна законність і регульованість процедури забезпечує права і захист усіх учасників програми в Україні.