Як відбувається участь у програмі сурматеринства

Безперечно, вам цікаво дізнатися, а що ж відбувається, коли ви переступаєте поріг клініки репродуктивної медицини:

Дівчину зустрічають на ресепшені, реєструють і проводять в кімнату очікування. Звідти в призначений час її забирає лікар.

З собою необхідно взяти такі документи: паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дитини, фото дитини. Здавалося б, незначний, але в підсумку важливий момент: не ламінуйте ваші папери, це ускладнить процедуру.

Бо мама приїжджає натщесерце – в першу чергу їй беруть кров і сечу. Проводиться огляд фахівцями та УЗД.

Далі жінка відпочиває – як правило, в клініках обладнані затишні зали з телевізорами, кава та печиво. І чекає на прийом у свого провідного консультанта – з ним вона підписує письмову згоду на сурогатне материнство. Ознайомитися з текстом ви можете заздалегідь у нашій базі.

Коли всі аналізи готові і розшифровані, майбутня сурогатна мама отримує допуск до програми строком на 1 місяць (так як саме такий мінімальний термін дії результатів аналізів). У цей період менеджери клініки підбирають пару, яка очікує в черзі за щастям.

Батьки підписують договір з сурогатною матір’ю. Як це зробити правильно і з урахуванням всіх нюансів – розкажуть юристи нашого центру.

Коли всі юридичні тонкощі улагоджені – починається підготовка до сурогатної вагітності і перенесення ембріона. Жінці прописуються медикаменти, які наситять її ендометрій і зроблять його ідеальним для підсадки. Гормони також повинні прийти в «бойову готовність», тому їх вироблення стимулюють теж. Якщо вам цікаві подробиці, ми готові проконсультувати вас за телефонами у шапці сайту.

Через приблизно місяць підготовки, проводиться запліднення донорської яйцеклітини спермою майбутнього батька, протягом 3-5 днів запліднений ембріон росте в лабораторії. І вже на 5 день він готовий до підсадки в живильне середовище ендометрія сурогатної матері.

Штучне запліднення процесом нагадує природне (як би кумедно це не звучало). Тільки замість чоловічого статевого органу – тонкий апарат, що вводить ембріон в піхву. А тому, процедура абсолютно безболісна і проводиться без наркозу. Після процедури потрібно пару годин полежати, почитати книгу або подивитися телевізор – у горизонтальному положенні ймовірність зачати вище. Потім ви можете йти додому. Через 14 днів проводять перший тест на вагітність.

А далі – в стандартому режимі, постановка на облік за місцем прописки на 12-18 тиждень вагітності.

Перше УЗД проходить в клініці репродуктивної медицини. Це урочистий момент, бо тоді сурогатна мама вперше бачить пару батьків, а ті – свого майбутнього малюка.

Коли живіт вже дуже помітно, мама може залишитися вдома – або ж приїхати в надане клінікою житло в компанію до інших сурогатних мам.

Пологи і виписка також проходять як при звичайному заплідненні. Весь цей час сурогатну вагітність спостерігають фахівці клініки.

Після виписки з лікарні, сурогатна мама пише нотаріальну заяву – форму якої можна знайти в нашій базі. Після цього отримує решту належної за договором суми.

Через місяць жінка проходить огляд у гінеколога – щоб переконатися, що відновилася після пологів.

Список аналізів для сурмам
Список аналізів для сурмам

У клініці вам запропонують пройти ряд обстежень, щоб переконатися, що майбутня сурогатна мати цілком і повністю здорова. Вимагайте, щоб всі аналізи, а також медичні розхідники,

Хто може стати сурогатною мамою
Хто може стати сурмамою

Це жінка у віці, в якому виношування дитини дається найлегше. На практиці, зазвичай, 18-річні мами зустрічаються рідко, так як друга обов’язкова вимога – наявність своєї

Спосіб життя сурогатної мами
Спосіб життя сурогатної мами

Сурогатна мама – «горщик» для вже готової зернини. І чим його наповниш – те й буде живити зерно життя. Тут важливий і раціон, і екологія,

Відносини сурогатної мами та батьків
Відносини сурогатної мами та батьків

Іноді батьки практично не турбують сурогатну маму своєю увагою протягом усього терміну сурогатної вагітності. Ось поради майбутнім учасницям програми сурогатного материнства: Перший і найголовніший –

Як зберегти таємницю сурогатної вагітності
Як зберегти таємницю сурогатної вагітності

Конфіденційність сурогатної мами настільки важлива, що захищається законом. Спокій і медичну таємницю учасниці програми сурогатного материнства захищає три статті «Основ законодавства України про охорону здоров’я».