Хто може стати сурогатною мамою

Це жінка у віці, в якому виношування дитини дається найлегше. На практиці, зазвичай, 18-річні мами зустрічаються рідко, так як друга обов’язкова вимога – наявність своєї здорової дитини, яку вона народила природним шляхом, тобто без кесаревого розтину.

Майбутня сурогатна мати повинна бути абсолютно здоровою фізично і психічно. А ще – повинна бути готова до програми морально.

Найголовніше для сурогатної мами – хороше здоров’я і добрі наміри. У клініці жінку обстежують, на основі чого лікар дає медичний допуск до програми сурогатного материнства. Далі черга консультації з психологом і психіатром. Якщо психіатр оцінює стан вашої нервової системи, то психолог визначає рівень готовності.

Психолог клінік як правило виявляє, чи розумієте і усвідомлюєте ви все те, то можете почати відчувати в процесі програми сурогатного материнства і після неї. А також – чи зможете впоратися зі своїми сумнівами. Звичайно ж – вони у вас будуть, це абсолютно нормально. Ніхто не в праві вимагати від сурогатної мами бездушності робота. Також важливий ваш рівень свідомості. Адже протягом 9 місяців ви відповідаєте за маленьке життя всередині вас.

Список аналізів для сурмам
Список аналізів для сурмам

У клініці вам запропонують пройти ряд обстежень, щоб переконатися, що майбутня сурогатна мати цілком і повністю здорова. Вимагайте, щоб всі аналізи, а також медичні розхідники,

Спосіб життя сурогатної мами
Спосіб життя сурогатної мами

Сурогатна мама – «горщик» для вже готової зернини. І чим його наповниш – те й буде живити зерно життя. Тут важливий і раціон, і екологія,

Відносини сурогатної мами та батьків
Відносини сурогатної мами та батьків

Іноді батьки практично не турбують сурогатну маму своєю увагою протягом усього терміну сурогатної вагітності. Ось поради майбутнім учасницям програми сурогатного материнства: Перший і найголовніший –

Як зберегти таємницю сурогатної вагітності
Як зберегти таємницю сурогатної вагітності

Конфіденційність сурогатної мами настільки важлива, що захищається законом. Спокій і медичну таємницю учасниці програми сурогатного материнства захищає три статті «Основ законодавства України про охорону здоров’я».