Небезпека донації яйцеклітин
Небезпека донації
Вимоги до майбутніх донорів яйцеклітин
Вимоги до донорів
Обстеження перед донацією яйцеклітини
Обстеження перед донацією
Як ставитися до донацiї
Етичні питання донації

Хочу стати донором яйцеклітин

Не всі жінки можуть самостійно зачати дитину. Буває так, що жінка може виносити, але не може зачати малюка, за певних медичних причин. Або ж, використовує програму сурогатного материнства на донорських яйцеклітинах, в тому випадку, якщо вона не може дати свої клітини.
Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її. Ви можете стати донором яйцеклітин, якщо:

Після подачі заявки на участь у програмі донорства яйцеклітин, Вам проведуть ряд необхідних обстежень. Серед них:

Донору яйцеклітин буде проведена медикаментозна терапія, для того, щоб стимулювати дозрівання декількох яйцеклітин. Для цього донору будуть надані відповідні медикаменти. Спостереження за процесом дозрівання яйцеклітин здійснюється за допомогою УЗД діагностики і гормональних аналізів.
Інформація донора, яка вноситься в базу, включає в себе:

Приймаючи рішення стати донором яйцеклітин, жінка відчуває почуття задоволення особистого характеру, так як допомагає безплідним парам стати батьками. Крім цього, жінка донор має можливість дізнатися про стан свого здоров’я, так як всі обстеження агентство проводить безкоштовно. Також, донор отримує матеріальну компенсацію за можливі незручності, заподіяні в ході всього процесу програми.

Залишити заявку

Взяти участь у програмі донації яйцеклітини можна вже зараз!

Заповни анкету, це займе 2 хвилини!

Навіщо потрібна донація клітин

Донорство яйцеклітин (донація ооцитів) – процедура, під час якої для запліднення «in vitro» (у пробірці), безплідної жінки використовують яйцеклітини здорового донора. Донорство яйцеклітин може застосовуватися, коли яєчники пацієнтки, з різних медичних причин, не виробляють яйцеклітин, або ж після численних невдалих спробах ЕКЗ. Програма донації ооцитів також використовується в сучасній репродуктивній медицині для того, щоб виключити можливу передачу дитині різних генетичних захворювань, якими хворіє жінка, яка бажає завагітніти.

Донація яйцеклітин розвивається в Україні

Проблема безпліддя в усьому світі сьогодні досягає рівня поширеності таких хвороб як СНІД, ВІЛ, туберкульоз і т.п. Це, так би мовити, чума 21 століття, яка з роками тільки прогресує. І цифри говорять самі за себе. Тільки уявіть собі, одна їх семи українських сімейних пар стикається з тими чи іншими проблема безпліддя. Радість батьківства та материнства ці люди не можуть відчути з різних причин: до цього причетні і помилки молодості, і не здоровий спосіб життя, та й навколишнє середовище не особливо прихильна до стану нашого здоров’я. А з поширеними зараз, серед молоді, алкоголем, нікотином і наркотичними речовинами бейбі – буму чекати не доводиться. Замість цього, бум безпліддя можна спостерігати не тільки в Україні, але і в багатьох розвинених країнах Європи. Так, згідно з дослідженнями європейських демографів, смертність серед населення перевищує показник народжуваності в дев’яти з 27 країн-членів Євросоюзу.

І тільки лише у Франції, Великобританії та Нідерландах природний приріст населення залишається стабільно позитивним. Що ж стосується нашої батьківщини України, то тут ця ситуація досить погана. За словами глави комітету Верховної Ради з охорони здоров’я, щорічно в Україні помирає близько 700 000 осіб, у той час як народжується тільки близько 400000.
Медицина і наука не стоять на місці, стрімко розвиваються і підносять людству все нові і нові неймовірні відкриття. Репродуктивна медицина не вийняток, і навіть наочний приклад того, на що здатна людина використовуючи інноваційні досягнення. Лiкарi, заручившись підтримкою сучасних технологій в медичній галузі, взялися поліпшити демографічний спад в країні і врятувати державу від можливого вимирання нації. Програма екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) і донації яйцеклітин – найкраще рішення багатьох проблем, пов’язаних з безпліддям, на сьогоднішній день. У 21 столітті, дана процедура міцно завоювала найвищі позиції в репродуктивній медицині України. Тут проведення подібних процедур абсолютно законно і прописано в кількох державних документах. Саме тому в Україні приїжджає велика кількість іноземних громадян, для того щоб скористатися допоміжними репродуктивними технологіями (ДРТ) і випробувати всю повноту радості батьківства та материнства.
На сьогоднішній день, Україна переживає бум у галузі донації яйцеклітин і ЕКЗ жінок після 40. Згідно зі статистикою, тільки за минулий рік, більш 5000 представниць прекрасної статі, які перетнули кордон репродуктивного віку, змогли вдало завагітніти і народити здорових дітей за допомогою донації яйцеклітин і процедури ЕКЗ в Україні. Згідно з медичними даними, трохи більше 2% жінок після 40 років народжують дітей природним шляхом, тоді як понад 55% – справляються з цим завданням, вдавшись до допомоги допоміжних репродуктивних технологій. Величезною перевагою штучного запліднення на території України є те, що, під час проведення програми ЕКЗ, використовуються тільки свіжі яйцеклітини, що не заморожені! Цей фактор істотно підвищує шанси на успішну вагітність.