Зовнішність сурогатної матері під час вагітності

Безумовно, зовнішність піддається серйозним змінам під час вагітності. Позначаються гормональні перепади, загальна втома, набряки і так далі. Проте, будь-яка поважаюча себе Жінка повинна стежити за тим, наскільки добре вона виглядає, і сурогатна мати звичайно ж не виняток.

Крім того, що турбота про свою зовнішність повинна бути обов’язковою для кожної жінки, у випадках з сурогатним материнством ретельно і догляд за собою під час вагітності також допоможе швидше повернутися у звичне життя після того, як участь в програмі закінчиться. Безумовно, сам процес виношування і народження дитини призводить до серйозних змін в зовнішності, зокрема до таких:

1. Збільшення ваги

Це напевно перше, що помічають вагітної жінки. Дійсно, збільшення ваги – це неминуче, але воно свідчить лише про те, що малюк правильно росте і розвивається. Але в основному жінки набирають зайву вагу в області стегон і живота, Дуже рідкісні випадки, коли під час вагітності жінка залишається такою ж дивний, якою була до неї. І справа не тільки в тому, що вага самого малюка позначається на вашій зовнішності. Організм прагне набрати якомога більше жирової маси для того, щоб жінка могла точно виносити вагітність до кінця і народити дитину навіть в разі, якщо Їй доведеться голодувати. Це відлуння минулого: спосіб життя древніх людей не дозволяв їм отримувати стабільне живлення кілька разів на день, тому організм запасається наперед.

Цей зайву вагу зійде сам після того, як налагодиться гормональний фон після народження малюка. Звичайно ж, загальнозміцнюючі фізичні вправи, гімнастика її часті прогулянки під час вагітності, а також використання спеціального бандажа на пізніх місяцях допоможуть сурогатної матері набагато швидше повернути собі гарну фігуру після пологів.

2. Волосся і шкіра

Завдяки постійно змінюваного рівня гормонів, під час вагітності волосся сурогатної матері будуть виглядати Просто відмінно. На жаль, це тимчасовий ефект, який пропаде після народження дитини. Після пологів сурогатній мамі може здатися, що волосся почало випадати занадто сильно: насправді це не так, просто вони повертаються до свого нормального стану.

Теж саме можна сказати і про шкіру: стан різко покращиться, буде радувати сурогатну маму протягом всієї вагітності. Це відбувається завдяки виробленню естрогену, який позитивно впливає на жіночу зовнішність.

3. Пігментні плями

З мінусів процесу вагітності можна назвати той факт, що у деяких жінок з’являються пігментні плями, навіть якщо раніше їх не було. Це неприємно, але не небезпечно, Крім того, від пігментних плям не так складно позбутися.

Незважаючи на поширену думку про те, що пігментні плями з’являються через дії сонця, насправді вони можуть з’явитися І у тих жінок, які виношую чужого малюка в зимовий або осінній період. Їх поява також пов’язано з гормональним рівнем і змінами, яким піддаються шкіра. Зазвичай пігментні плями пропадають після пологів, Але якщо вони серйозно турбують сурогатну матір вже зараз, можна звернутися до дерматолога для того, щоб він порадив правильні відбілюючі засоби для шкіри або провів глибоке шліфування, щоб позбутися від пігментних плям.

Якщо пігментні плями вже є, слід все ж звернути увагу на захист від сонця для вашої шкіри. Використовуйте протисонцеві засоби максимального ступеня захисту, щоб уникнути появи нових пігментних плям.

4. Нігті та зуби

У той час, коли в тілі сурогатної матері формуються малюк, організм віддає безліч поживних речовин для того, щоб немовля міг правильно розвести і розвиватися. Тому що якщо дитині потрібна велика кількість кальцію для того, щоб правильно сформувалася Кістки людини і здорові зуби. Якщо сурогатна мати не приймає кальцій, внутрішньоутробний розвиток малюка може згубно позначитися на її нігтях і зубах. Якщо ви почали помічати, що у вас стає дуже ламкі нігті, а якість зубів суттєво погіршився, Зверніться до лікаря. Він порадить, які саме препарати, що містять кальцій, Ви можете приймати для того, щоб уникнути серйозних наслідків для свого здоров’я.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.