Вiдновлення iнтимних стосункiв

Однією з найважливіших умов для сурогатної мами є відмова від інтимних стосунків під час вагітності. І після пологів їй належить знову відновлювати свою чуттєвість стосовно чоловіка. Які ж зміни чекають сурмаму після пологів?

Під впливом процесу пологів дещо зміняться геніталії – це подарує масу нових вражень і відчуттів, головне – не боятися досліджувати власне тіло.

Змінюється і зовнішній вигляд геніталій – через деякий час після пологів вони будуть дещо набряклими, і можуть здатися не дуже естетичними на вигляд. Не варто через це переживати, а тим більше комплексувати – зовсім скоро вони повернуться до свого нормального вигляду.

Перші 6 тижнів після пологів секс з проникненням жінці протипоказаний за медичними параметрами. Не варто нервувати, адже цей час можна витратити на взаємні ласки і петтінг, що тільки зблизить партнерів, а може бути, дозволить відкрити нові сторони чуттєвих стосунків.

Навіть по закінченні цих 6 тижнів заборони не варто занадто активно займатися сексом. Тіло сурогатної мами ще не готове до бурхливого виразу почуттів, їй слід спочатку знову пізнати себе, світ власних відчуттів. І чоловік може в цьому допомогти, якщо буде прислухатися до кожного побажанню коханої жінки, адже в якийсь момент фрикції можуть заподіяти їй біль, і потрібно буде встигнути відразу ж змінити хід подій.

У кожному разі, у сурогатної мами тепер є час, який можна і потрібно присвятити собі і своїм коханим людям, у тому числі чоловікові. Вона знову повернулася до сім’ї, заради якої, найімовірніше, і пішла на такий відповідальний крок, фінансові проблеми позаду. Так чому ж не скористатися можливістю відкрити в собі нові грані жіночності та сексуальності? Відновлюючись після пологів, слід пам’ятати і про відновлення інтимних органів за допомогою гімнастики, чоловічої ласки і регулярних занять сексом.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.