Відносини сурогатної мами та батьків

Іноді батьки практично не турбують сурогатну маму своєю увагою протягом усього терміну сурогатної вагітності.

Ось поради майбутнім учасницям програми сурогатного материнства:

Перший і найголовніший – намагайтеся вибирати репродуктивну клініку, яка працює тільки з іноземними парами. У такому випадку все спілкування з батьками буде проходити через менеджера-перекладача. А він як правило:

а) вже звик до надмірно стурбованих батьків і знає, як їх вгамувати іх.

б) сам зазвичай дуже зайнятий і не зацікавлений надзвонювати вам.

Іноземні батьки навіть на пологах присутні не завжди, приїжджаючи вже під виписку, не кажучи вже про те – що тривожити вас у них немає фізичної можливості.

Якщо ж батьки російсько (україно) мовні – то їх поведінка непередбачувана. Якщо пощастить, то це можуть бути зайняті люди чи ж знаменитості – які доручать спілкуватися з вами своєму посереднику. Але можуть попастися і занадто дбайливі і неспокійні, що набридатимуть розпитуваннями про ваше самопочуття, спосіб життя, харчування, оточення і так далі.

 Як правило, після пологів батьки не зацікавлені в спілкуванні з мамою. Повірте, той факт для жінки, що вона не здатна виконати свою материнську функцію – досить болючий. До того ж багато батьків не хочуть розкривати таємницю народження маляті – хоча психологи і вважають, що це неправильно. Адже сурогатне материнство – це така форма вигодовування, плекання ембріона, яку, на думку вчених, суспільство скоро визнає абсолютно буденною.

Але так чи інакше, якщо у вас буде така можливість, вибирайте іноземну пару для співпраці – це найбільш простий і надійний спосіб уникнути зайвої нав’язливої ​​уваги батьків.

Список аналізів для сурмам
Список аналізів для сурмам

У клініці вам запропонують пройти ряд обстежень, щоб переконатися, що майбутня сурогатна мати цілком і повністю здорова. Вимагайте, щоб всі аналізи, а також медичні розхідники,

Хто може стати сурогатною мамою
Хто може стати сурмамою

Це жінка у віці, в якому виношування дитини дається найлегше. На практиці, зазвичай, 18-річні мами зустрічаються рідко, так як друга обов’язкова вимога – наявність своєї

Спосіб життя сурогатної мами
Спосіб життя сурогатної мами

Сурогатна мама – «горщик» для вже готової зернини. І чим його наповниш – те й буде живити зерно життя. Тут важливий і раціон, і екологія,

Як зберегти таємницю сурогатної вагітності
Як зберегти таємницю сурогатної вагітності

Конфіденційність сурогатної мами настільки важлива, що захищається законом. Спокій і медичну таємницю учасниці програми сурогатного материнства захищає три статті «Основ законодавства України про охорону здоров’я».