Сурогатне материнство як прогрес людства

Досі багато людей насторожено ставляться до феномену сурогатного материнства. Однак насправді це звичайна медична процедура, якої не слід боятися або ставитися до неї з недовірою. Сурогатне материнство – це послуга, необхідна тим жінкам, які з різних причин не можуть самостійно виносити або народити дитину. У такому випадку замість них це робить інша жінка, сурогатна мати.

При цьому є важливий момент, який часто не враховують: насправді сурогатна мати виношує чужу дитину, а не свою. Для цього медики роблять диво: вони беруть яйцеклітину у жінки, яка не може сама народити, сперму її чоловіка, і в лабораторних умовах створюють ембріони. Ці ембріони потім будуть поміщені в порожнину матки сурогатної матері для виношування і народження дітей.

Багато людей і зараз дуже насторожено ставляться до феномену сурогатного материнства. Однак насправді це просто ще один етап розвитку медицини, і рано чи пізно людство його прийме. Справді, ми ж не засуджуємо людей, які використовують замінники цукру і приймають інсулін через те, що їх організм не може контролювати рівень цукру в крові? Те ж саме і з сурогатним материнством: його використовують жінки, які в інший спосіб не можуть завести генетично рідних дітей.

Історія сурогатного материнства

Якщо вірити історії, сурогатне материнство як явище існує вже дуже давно. Звичайно ж, раніше лікарі не могли зробити таке диво, як запліднення яйцеклітини в лабораторних умовах. Тоді використовувалося так зване традиційне сурогатне материнство, коли сурогатна мати дійсно віддавала свою дитину. Перші історії про такі випадки сягають ще до біблійних часів, коли рабині народжували і віддавали дітей своїм господиням, які самі виносити і народити з якихось причин не могли. Звичайно ж, ті варварські часи вже давно минули, проте це наочно показує, наскільки важливо в усі часи було людям мати дітей і на що вони були готові заради цього піти.

Безпліддя і сурогатне материнство

Також це говорить нам про те, що проблема безпліддя далеко не нова, що в усі часи люди стикалися з неможливістю мати дітей. Зараз вже не можна сказати достовірно, наскільки ця проблема була актуальна. Зате ми точно можемо сказати, що, починаючи з кінця 20 століття, кількість безплідних пар неухильно збільшується з кожним роком. Позначаються такі фактори, як важка робота: як у чоловіків, так і у жінок; погана екологія, постійні стреси і так далі.

Перша програма сурогатного материнства в тому вигляді, в якому ми знаємо його зараз, була проведена в 1980 році. Це стало найбільшим проривом в історії людства в питаннях лікування безпліддя. На жаль, ця послуга з кожним роком необхідна все більшій і більшій кількості людей, проте не може не радувати, що сучасна медицина здатна творити такі дива.

Але не всі ставляться до сурогатного материнства як до великого медичного чуду. З моменту його відкриття і до цього дня не вщухають суперечки про етичність використання таких способів для того, щоб мати дітей. Проте, не дивлячись на всі суперечки і розрізнені думки, сурогатне материнство існує зараз і буде існувати, мабуть, до тих пір, поки людство не знайде спосіб повністю виліковувати безпліддя.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.