Стимуляція фолікулів донора

Перед тим, як будуть взяті донорські яйцеклітини, донор повинен пройти підготовчий етап. Яйцеклітин має бути багато і вони повинні відповідати певним медичними показниками.
Коли донор яйцеклітин вступає в програму, їй проводять стимуляцію яєчників, виключно під контролем лікаря. Для цього доктор може використовувати такі препарати: «Диферелин» або «Декапептил»; «Менопур»; «Пурегон», «Гонал-Ф»; «Прегніл».

Коли фолікули досягають необхідного розміру, проводиться забір яйцеклітин.

Пункція фолікулів, тобто отримання необхідних яйцеклітин, відбувається шляхом проколу фолікулів голкою. Це втручання проводиться під ультразвуковим контролем, в стерильних умовах (операційна) і під внутрішньовенним наркозом. Вся процедура пункції фолікулів триває, в середньому, 15 -20 хвилин.

Перед пункцією фолікулів донору необхідно:

  • напередодні пункції, ввечері, утриматися від прийому їжі після 18-00 і від прийому будь-яких рідин після 24-00;
  • в день проведення процедури утриматися від прийому їжі і будь-яких рідин до її початку.

На пункцію донор повинна прийти без макіяжу, контактних лінз, і ювелірних прикрас. Після закінчення процедури донор знаходиться під наглядом медичного персоналу протягом 2:00. Після того, як лiкар буде впевнений в тому, що донор добре себе почуває, і відійшла від наркозу, їй буде дозволено вставати.

Після процедури пункції донор може їсти і пити, як і колись. Після пункції жінка може відчувати деяку болючість в області малого тазу, відчуття втоми і сонливість. Також можливі незначні кров’янисті виділення. Але, не варто переживати, такі синдроми можливi. Необхідно розповісти лiкарю про всі зміни.

Негайно потрібно звернутися до лікаря в тому випадку, якщо у Вас:

  • підвищення температура (вище 37 град. С).
  • рясні кров’янисті виділення з піхви;
  • сильні больові відчуття в області малого тазу;
  • утруднення при сечовипусканні;
  • нудота, блювання, діарея;
  • гострий біль в області малого тазу;
  • біль у спині;
  • збільшення в окружності живота.

Далі отримані яйцеклітини запліднюють спермою пацієнта (дружина безплідної жінки), і отримані ембріони переносять в матку сурогатної мами або ж жінки, яка буде виношувати дитину.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.