Спосіб життя сурогатної мами

Сурогатна мама – «горщик» для вже готової зернини. І чим його наповниш – те й буде живити зерно життя. Тут важливий і раціон, і екологія, і настрій мами, і підтримка її близьких.

Ставлення сурогатних мам до малюка за розповідями схоже з відношенням хрещеної мами до хрещеника. А тому, «багаж» здоров’я і міцна нервова система – це найцінніший подарунок, який ви можете подарувати дитині, коли вона вирушає в захоплюючу подорож під назвою життя.

Головне, що ви можете забезпечити дитині протягом вагітності – це спокій. Нервова система малюка формується в утробі і на неї сильно впливають стреси і поганий настрій мами. Спілкуйтеся з близькими та друзями, слухайте музику. Клініки зазвичай виплачують мамам свого роду «декретні». Але на відміну від державних виплат – ці починаються з самого першого місяця вагітності. Щоб при бажанні ви могли не працювати, якщо на роботі сильно втомлюєтеся.

Щоб уникнути зайвої уваги сусідів (якщо маму це турбує) можна обговорити можливість переїзду в Київ на пізніх термінах – на арендовану квартиру або ж у пологове відділення. Такі моменти зазвичай вирішуються в індивідуальному порядку. Детальніше читайте в розділі про конфіденційність.

Що стосується харчування – ви напевно вже вивчали це питання вздовж і впоперек, адже вже народжували і маєте власного малюка. Але нагадаємо: є спеціальні вітаміни і дієти для вагітних. Як правило, вони насичені йодом і залізом – двома архіважливими для формування плоду мікроелементами.

Іноді в клініках є дієтологи, які допоможуть вам правильно сформувати раціон. А якщо вже зовсім пощастить – то після переїзду до Києва і зовсім не доведеться піклується про меню: вам його і складуть, і приготують, і подадуть на стіл.

Сурогатне материнство – це гуманний, свідомий вчинок. А тому, мами підходять до сурогатної вагітності з усією відповідальністю.

Список аналізів для сурмам
Список аналізів для сурмам

У клініці вам запропонують пройти ряд обстежень, щоб переконатися, що майбутня сурогатна мати цілком і повністю здорова. Вимагайте, щоб всі аналізи, а також медичні розхідники,

Хто може стати сурогатною мамою
Хто може стати сурмамою

Це жінка у віці, в якому виношування дитини дається найлегше. На практиці, зазвичай, 18-річні мами зустрічаються рідко, так як друга обов’язкова вимога – наявність своєї

Відносини сурогатної мами та батьків
Відносини сурогатної мами та батьків

Іноді батьки практично не турбують сурогатну маму своєю увагою протягом усього терміну сурогатної вагітності. Ось поради майбутнім учасницям програми сурогатного материнства: Перший і найголовніший –

Як зберегти таємницю сурогатної вагітності
Як зберегти таємницю сурогатної вагітності

Конфіденційність сурогатної мами настільки важлива, що захищається законом. Спокій і медичну таємницю учасниці програми сурогатного материнства захищає три статті «Основ законодавства України про охорону здоров’я».