Схема донорства сперми

1. Фахівці з банку сперми в першу чергу обстежують всіх бажаючих стати донором на відсутність інфекційних захворювань. Відразу після отримання сперма заморожується, а потім зберігається протягом 6 місяців, після яких піддасться повторному дослідженню.

2. Донорів вибирають за основними ознаками, які залишаться в його заповненій анкеті: це його зріст, вага, колір очей і волосся, група крові і етнічна приналежність. Інші дані донора залишаться для пацієнтів клініки репродуктології недоступними, так як особистість донора повинна зберігатися інкогніто, що прописано на законодавчому рівні.

3. Заморожена сперма, яка була вже перевірена на предмет усіх можливих хвороб і відхилень, відправляється в клініку репродуктології для подальшого використання.

4. Пацієнтці клініки в день овуляції вводять сперму донора за допомогою спеціального катетера. Це безболісна і безпечна операція. Успіх залежить безпосередньо від якості репродуктивного здоров’я жінки та її віку.

Як оцінюється якість ембріонів

На даний момент клініки репродуктології ще не створили єдиної системи для оцінки якості ембріонів. В цілому, враховується кількість клітин на кожному етапі розвитку, так як обсяг повинен розвиватися рівномірно. Враховується також товщина оболонок і ступінь впорядкованості окремих клітин.

Успіх залежить також від якості клініки, рівня здоров’я жінки, її віку і безлічі інших чинників.

Сурогатне материнство

Сурогатне материнство – це один із способів лікування безпліддя. Він застосовується для тих жінок, які в силу тих чи інших причин не можуть виносити і народити дитину самостійно. Це може бути пов’язано з відсутність матки, серйозними захворюваннями репродуктивної системи, а також з іншими факторами, при яких вагітність і пологи зв’язні для жінок з ризиком для здоров’я дитини або її самої. Крім того, сурогатне материнство рекомендують використовувати жінкам, які пройшли багато циклів ЕКЗ, які виявлялися безуспішними або закінчувалися викиднем.

У разі сурогатного материнства використовується яйцеклітина жінки, яка хоче мати дитину. Ця яйцеклітина запліднюється спермою партнера, або спермою, взятої з банку донорів. Цю яйцеклітину поміщають в тіло жінки, яка буде виношувати дитину замість пацієнтки клініки репродуктології. При цьому батьками дитини на законодавчому рівні вважається пара, донорські матеріали якої використовувалися для зачаття.

Сурогатне материнство було і залишається однією з найскладніших, а також дорогих процедур клінік репродуктології. Тим не менше, воно залишається незамінним, так як дає багатьом жінкам шанс мати рідну дитину, якої в іншому випадку у них ніколи б не було. Це дозволяє говорити про те, що практично не існує випадків непереборного безпліддя, що дає багатьом парам надію на створення повноцінної і щасливої ​​родини.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.