Секрети схуднення після пологів

Під час виношування дитини жінка в будь-якому випадку набирає зайву вагу, і скинути після пологів його не завжди виходить швидко. Звичайно ж, це затьмарює життя молодих жінок, адже хочеться бути красивою і бажаною, носити гарний одяг і радіти кожній хвилині, а з зайвими кілограмами всьому цьому заважають комплекси.

 

Чому жінки повніють?

Причини, за якими вагітна жінка набирає вагу, цілком зрозумілі – це вага малюка, плюс навколоплідної рідини. Але ця надбавка природна і зникає після пологів, з виходом навколоплідних вод. Куди більшу проблему становлять неправильні звички в харчуванні – під час вагітності багато жінок починають їсти за двох, при цьому свято вірячи, що так і треба робити – адже малюкові потрібні сили і калорії. Помилка стає помітною лише після пологів, коли жінка вже бачить, що зайві калорії пішли зовсім не дитині, а відклалися на животі та стегнах. Окремою причиною може стати і стрес під час вагітності, який жінка може спробувати «заїсти».

 

Як схуднути після пологів?

Дотримуйтесь основні і нескладні правила всіх тих, що худнуть – їжте потроху, але часто (4-5 разів на день). Пам’ятайте про правило «снідай як король, вечеряй як жебрак» – ваш сніданок повинен бути ситним і щільним, щоб дати сил на весь день, а ось за вечерею краще обмежитися йогуртом або фруктами.

Їсти останній раз потрібно за 3 години до сну. Не варто обмежувати себе, чи не вечеряючи після 6 вечора, адже навряд чи сучасна жінка лягає спати в 9 – просто не забувайте про 3 години бадьорості після прийому їжі.

Не варто відмовлятися від хліба, вважаючи, що це швидко поверне вам колишні форми. Якщо вже говорити про шкідливі продуктах, то краще виключити ковбасу і консерви, а також солодощі.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.