Проблеми, які заважають завагітніти: виявити і знешкодити

Вже давно здоров’я людини не розглядається тільки з точки зору фізіології. Незважаючи на стрімкий розвиток медицини і фармацевтики, люди все ще хворіють, і не завжди виходить виявити це за допомогою звичайних властивостей.

Саме тому безпліддя вимагає куди більш широкого огляду і грунтовного підходу, ніж з точки зору фізіології. Важливо враховувати також психологічний стан, який може суттєво впливати на якість роботи репродуктивної системи.

Навіть братися наші менші наочно демонструють проблеми з розмноженням, коли відчувають нестачу їжі, високий рівень стресу (наприклад, в зоопарках), і в цілому погано розмножуються в неволі.

У такій же мірі це стосується і людей – при різко мінливих умовах життя організм витрачає всі сили на те, щоб забезпечити стабільну і безперебійну роботу. Це стосується також і високого рівня стресу, нестачі їжі (наприклад, при жорстких дієтах) або високих фізичних навантажень у професійних спортсменів.

Як виявити джерела нестабільності?

Все, що вибиває вас із колії і змушує нервувати – і є джерела нестабільності, які заважають зачати довгоочікуваної дитини. Це може бути важка робота, складні відносини з партнером або особисті проблеми. Безумовно, не можна повністю виключити стрес зі стрімкого плину життя, проте важливо, щоб ваше тіло адекватно реагувало на цей стрес і швидко відновлювалася.

Але якщо ви кожен день стикаєтеся зі стресом і проблемами, це серйозно виснажує ваш організм. І ці труднощі залежать не тільки від об’єктивних причин, а й від вашого особистого психологічного стану. Можливо, у вас цілком благополучне життя, але при цьому вам страшенно не вистачає чогось, щоб ви відчували себе комфортно. Можливо, це негаразди з самою собою і з відчуттям власного життя.

Дуже важливо виявити цю причину і вчасно її усунути. Якщо ви не може зробити це самостійно, але відчуваєте, що вас щось турбує – зверніться до професійної допомоги. Хороший психолог цілком здатний допомогти вам виявити причини вашого невдоволення і прибрати їх з вашого шляху.

У будь-якому випадку, якщо ви хочете завагітніти, вам потрібно привести своє життя в гармонію і спокій. Саме тоді, коли ви знайдете спокій і гармонію з самою собою, ви зможете завагітніти.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.