Поради генетичним батькам

Генетичні батьки майбутньої дитини зобов’язані перебувати у шлюбі. Цей пункт регулюється законодавством – тільки офіційно зареєстрована гетеросексуальна пара може дати згоду на імплантацію ембріона і скористатися послугами сурогатної матері.

Подбайте про юридично правильно складений договiр, що захищає права обох сторін.

Постарайтеся завести теплі дружні стосунки з сурогатною матір’ю, ставтеся до неї з повагою – адже вона носить вашу дитину.

Якщо сурмама не хоче різко змінювати звичний уклад життя, не варто на цьому наполягати. Звичайно, це не стосується випадків, коли під питанням здоров’я і життя вашого малюка.

Генетичнiй мамі бажано, хоча і необов’язково, бути присутнім на пологах і під час догляду за немовлям до його виписки з пологового будинку. Це допоможе звикнути до крихкої суті, пробудить материнський інстинкт і навчить правильно з дитиною поводитися.

Якщо дозволяє стан здоров’я, мама може годувати дитину грудьми – вироблення молока в такому випадку продукується за допомогою гормональних препаратів.

Немає необхідності приховувати від дитини його походження, це може призвести до постійного стресу і розладу в сім’ї, якщо з якихось причин дитина дізнається про це не від вас і не в ранньому віці. Досить пояснити дитині, що у нього була «годувальниця», в животі якої він ріс, перш ніж потрапити до мами з татом.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.