Подорожі під час вагітності

Під час виношування дитини ви повинні слідувати одному простому правилу: вагітність – це не хвороба. І, якщо ви хочете подорожувати, не варто собі в цьому відмовляти. Звичайно, це стосується тільки жінок, які не відчувають труднощів з виношуванням дитини і відчувають себе нормально.

Дуже важливо для подорожей уникати небезпечних місць – як в загальному плані, так і в тому, що стосується інфекцій. Крім того, потрібно правильно планувати маршрут і продумати плани на випадок непередбачених ситуацій.

І, звичайно ж, вагітним не варто подорожувати в поодинці – поруч завжди повинен бути людина, яка буде знати, що робити в разі форс-мажору.

 

На що звернути увагу?

В першу чергу, на транспорт. Якщо ви збираєтеся в турне на автомобілі або автобусі, обов’язково попросіть у вашого лікаря таблетки від захитування, щоб уникнути неприємних ексцесів.

Якщо ж ви подорожуєте поїздом – не економте на місцях! Це було легко зробити до вагітності, а зараз на першому місці зараз – комфорт, як фізичний, так і психологічний. Ні в якому разі не купуйте квитки в плацкарті, тим більше бічні – нескінченна штовханина і сварки жодним чином не сприяють хорошому відпочинку. Краще вже заплатити трохи більше, але придбати квиток в купе. Постарайтеся купувати квитки заздалегідь – таким чином, ви зможете вибрати місце на нижній полиці. Не варто в вашому положенні, особливо на пізніх термінах, лізти на верхні полиці – це незручно і досить небезпечно для жінки в положенні.

Якщо є можливість, вибирайте літак як транспорт для подорожей, тільки не на останніх термінах.

 

Куди їхати?

Уникайте країн з кліматом, який сильно відрізняється від звичного – сильна спека або холод погано позначаються на самопочутті, тим більше під час вагітності. Тим більше, що для екзотичних країн часто потрібні щеплення, і не всі з них можна робити вагітним.

Відкладіть також відвідини гірських областей – розріджене повітря не позначиться добре на вашому самопочутті, призведе до постійної втоми і задишки.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.