Плавання для вагітних

Сурогатній мамі під час вагітності не тільки не потрібно відмовлятися від фізичних навантажень, але і необхідно рухатись, підтримуючи здоров’я і добре самопочуття. Крім того, заняття спортом, дозволені доктором, дозволять швидко повернути форму після пологів, що дозволить повернутися до активного життя.

Одними з найбільш корисних і безпечних видів спорту для сурмам можна вважати плавання та аква-аеробіку. З ними ви не тільки задіюєте майже всі групи м’язів, а й зарядитесь гарним настроєм.

Плюси занять у воді:

– Ви не відчуваєте ваги свого тіла, а значить, не навантажуєте зв’язки і суглоби. Можливість легко і вільно рухатися дуже важлива для вправ сурогатної мами.

– Вода позбавляє від напруги і занепокоєння, дарує радість і легкість.

– Організм краще насичується киснем і серце працює активніше, що робить м’язи більш еластичними і пружними, а також покращує загальне самопочуття.

– Знижується навантаження на хребет.

– Спалюються зайві калорії.

– Вода володіє масажним ефектом, що не тільки розслабляє, але і дарує сяйво і еластичність шкірі.

Якщо плід неправильно розташований в матці, вправи у воді можуть допомогти йому перевернутися, щоб пологи пройшли природно і безпечно

 На якому терміні можна займатися?

Показання для таких занять дуже індивідуальні, залежать від безлічі факторів: здоров’я і самопочуття сурмами, її бажання займатися і рекомендацій лікаря. Останнє дуже важливо, бо тільки фахівець може з упевненістю сказати, які фізичні навантаження вам підходять.

Згідно з загальними рекомендаціями, не варто активно займатися в першому триместрі вагітності – це може перешкодити плоду прикріпитися до матки. Другий триместр можна приділити активним заняттям, а третій – дихальним вправам і розслабленню.

Важливо пам’ятати, то головне в тренуваннях – це гарне самопочуття. Не варто відразу братися за активні заняття – почніть з розминки, не прискорюйте занадто сильно темп, не женіться за чужими показниками. Якщо вам некомфортно в басейні, наприклад, стало холодно або ви відчуваєте втому – відразу ж припиніть заняття. Також не слід наїдатися перед заняттям, щоб уникнути дискомфорту.

Починати заняття можна з 1-2 разів на тиждень, поступово вибираючи темп, який вам підходить найбільше. При регулярних відвідинах ви збережете чудесну форму, гарний настрій і самопочуття.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.