Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології. Багато в чому на допомогу приходить сучасна медицина: в більшості випадків молодим парам вдається зачати і народити дитину. Зовсім інша справа, коли завагітніти намагаються люди старше 40 років або ті, у кого є серйозні проблеми з репродуктивним здоров’ям. У деяких сумних випадках класична медицина допомогти не в змозі, і тоді вдаються до репродуктивної медицини. Послуги репродуктивної медицини – це окрема галузь, яка займається питаннями народження дітей. У випадках, коли пара тривалий час не може з незрозумілих причин зачати дитину, або є серйозні проблеми зі здоров’ям, такі як вроджені патології, генетичні захворювання, захворювання серця або повна відсутність матки у жінок, лікарі можуть порекомендувати використання послуг сурогатної матері для лікування.

Що робить сурогатна матір?

Всупереч все ще поширеній у нас думці, сурогатна мати – це не жінка, яка продає власну дитину. Насправді сурогатне материнство передбачає, що у безплідної пари візьмуть яйцеклітину і сперматозоїд, які схрещуються в чашці Петрі, а потім поміщають трохи підрослі ембріони в порожнину матки сурогатної матері. Таким чином, сурогатна мати виношує генетично чужу дитину для того, щоб згодом передати справжнім батькам.

Сурогатні матері дуже важливі для репродуктивної медицини, адже вони щорічно дарують тисячам безплідних пар можливість мати генетично рідних малюків. Якби не благородні пориви сурогатних матерів, зараз тисячі сімей жили б неповними.

Складнощі сурогатного материнства

Сурогатне материнство це не тільки благородний вчинок, але і спосіб істотно поліпшити своє матеріальне становище. Залежно від безлічі факторів, сурогатна мати може отримати до 16 000 доларів за народження дитини. Саме це зробило сурогатне материнство таким популярним, адже існує величезна кількість жінок, для яких пологи проходять легко і безболісно, ​​а значить, вони можуть подарувати щастя материнства комусь ще.

Однак не все так просто: сурогатна мати повинна відповідати величезній кількості вимог, а також пройти серйозну підготовку перед тим, як виношувати чужу дитину. Серед найважливіших вимог – повне фізичне і психологічне здоров’я, яке за фактом зустрічається далеко не у кожної жінки. Річ у тому, що потрібно не тільки повне репродуктивне здоров’я, але також відсутність хронічних захворювань, протипоказань для вагітності або пологів. Перед тим, як стати сурогатною матір’ю, жінка повинна пройти досить велику кількість аналізів, які покажуть, чи здатна вона виношувати і народжувати чужих дітей.

Як стати сурогатною матір’ю в Україні

В першу чергу, ви повинні задовольняти вимогам, які клініки репродуктології застосовують до сурогатних матерів. Це вік до 35 років, наявність як мінімум одного власного здорову малюка і повне психологічне і фізіологічне здоров’я. Якщо у майбутньої сурогатної матері є чоловік, він повинен надати свою письмову згоду на участь його дружини в програмі сурогатного материнства, підтвердивши тим самим, що він розуміє, на якій важливий і серйозний крок йде його дружина.

Будьте готові пройти широкий спектр аналізів: починаючи від загальних аналізів, закінчуючи виявленням прихованих або хронічних хвороб, а також виявленням спадкових захворювань.

Безумовно, перевага віддається жінкам від 25 до 30 років, хоча згідно із законодавством України в програму може вступати жінка від 18 до 35 років. Таке обмеження накладають самі клініки репродуктології: занадто молода сурогатна мати може не виконувати всі приписи лікарів, а жінка старше 30 років вже в будь-якому випадку не володіє достатнім здоров’ям, щоб виносити і народити абсолютно здорову дитину.

Якщо вас цікавить участь у програмі сурогатного материнства, щоб дізнатися подробиці, ви можете залишити заявку на нашому сайті. З вами зв’яжуться фахівці клініки, які дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Етапи сурогатного материнства

Перший етап сурогатного материнства – це, безумовно, підготовка і біологічних батьків, і самої сурогатної матері. Для сурогатної матері в першу чергу проводиться психологічний тренінг, для того, щоб виявити психологічні проблеми, а також створити правильний настрій. Незважаючи на те, що сурогатні матері йдуть в програму, точно знаючи, що вони виношують чужу дитину, розставання з цим малюком може виявитися важким. Саме з цієї причини до, під час, а також після програми з сурогатною матір’ю працюють фахівці клініки репродуктології. Це дозволяє звести до мінімуму психологічний дискомфорт, допомогти сурогатної матері зробити благородний вчинок.

Ось як приблизно виглядає список всіх етапів програми сурогатного материнства:

  • Повне обстеження сурогатної матері;
  • укладення договору з біологічними батьками;
  • передача сурогатної матері початкового авансу;
  • підготовка тіла сурмами до підсадки ембріонів;
  • безпосередньо підсадка ембріонів в порожнину матки;
  • курирування вагітності;
  • народження дитини;
  • передача дитини біологічним батькам з підписанням всіх необхідних документів;
  • виплата сурогатної матері винагороди.

Дотримання обома сторонами кожного з етапів контролюється за допомогою юристів компанії. Сурогатна мати, звертаючись у велику компанію, може бути впевнена, що вона отримає винагороду в повному обсязі. Окремо обговорюються такі питання, як курирування вагітності сурогатної матері, яка може проводитися в приватній клініці, необхідність оренди житла для сурогатної матері на період вагітності і відшкодування витрат на харчування та одяг.

Підготовка сурогатної матері

Після того, як сурогатна мати проходить всі аналізи, проводиться синхронізація менструальних циклів сурогатної і біологічної матерів. Це необхідно, щоб провести витяг яйцеклітини з тіла біологічної матері, дати їм кілька днів на вирощування в штучних умовах і в найбільш слушний момент помістити в порожнину матки сурмами.

В процесі тіло сурогатної матері додатково готують до вагітності: для цього використовуються гормональні препарати, які включають в себе естроген і прогестерон.

Потім проводиться звичайне спостереження вагітності, при необхідності для підтримки вагітності сурогатної матері призначають гормональні препарати. Однак в більшості випадків в цьому нема потреби, і вагітність протікає без проблем і ускладнень.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки