Підготовка сурогатної мами

Підготовка сурогатної мами складається з двох важливих етапів – психологічна і безпосередньо підготовка організму до перенесення ембріона.

Другий потрібно починати задовго до позитивного результату ХГЛ. Він включає в себе не тільки повну і ретельну перевірку здоров’я, але й постійний контроль над хорошим самопочуттям сурогатної мами. Це означає, що її слід оточити турботою і увагою, адже самопочуття жінки вкрай важливо для настання вагітності і нормального її перебігу.

Втім, генетичним батькам не потрібно наполягати на тому, щоб сурмама жила разом з ними весь період вагітності. Варто пам’ятати, що ця важливий для вас людина – самостійна особистість з усталеними звичками і поглядами, які можуть різнитися з вашими. Та й подумайте, чи комфортно буде вам жити з малознайомою людиною? І чи не створите ви сурогатної матері стресові умови своєї надмірною опікою і невсипущим контролем? Крім того, у вагітної жінки, особливо в період гормонального дисбалансу, може скластися неправильна думка про ваші стосунки – не виключено, що вона стане почувати себе повноправним членом сім’ї, до якої вона так звикла, і розуміння, що це тепле спілкування закінчиться після пологів, призведе до розчарування і депресії. Це може негативно позначитися на здоров’ї майбутньої дитини, так що занадто тісного спілкування сурмамі і генетичним батькам краще все-таки уникнути.

Так само сурогатній мамі після пологів слід уникнути відвідувань сім’ї, для якої вона виношувала дитину, навіть якщо батьки не перешкоджають цьому. Зустріч з дитиною, яку ви виношували, може виявитися невиправдано болючою і пробудити материнські почуття, абсолютно природні для жінки стосовно будь-якої дитині. Це викличе психологічний дискомфорт для вас і родини, що вже відбулася.

Набагато комфортніше буде, якщо перекласти турботу про сурмаму на плечі професіоналів, які мають великий досвід у веденні сурогатної вагітності. Це забезпечить своєчасне проведення медичних обстежень, гарантію нормального протікання вагітності і заощадить батькам час, який можна витратити на підготовку до появи нового члена сім’ї.

Перший етап підготовки організму сурмами – це її повне обстеження. Другий – синхронізація менструальних циклів з генетичною мамою за допомогою гормональних препаратів. Це необхідно для нормальної імплантації ембріона, яка і буде наступним етапом. Після перенесення жінці протипоказані інтимні стосунки і напружена фізична праця протягом 2 тижнів, щоб підвищити шанси ембріона прикріпитися. Через 12-14 днів після перенесення проводиться аналіз на вагітність.

Якщо він позитивний, сурмамі призначають гормональні препарати, застосування яких триває до 14 тижня вагітності. Весь цей час жінка знаходиться під чуйним наглядом медиків.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.