Несподівані пологи

Сурогатна мама обов’язково проходить консультацію у лікаря, який попереджає її про всі можливі ризики і каже орієнтовну дату появи на світ немовляти. Тим не менш, існує ймовірність передчасних пологів, і вона підвищується при наступних умовах:

  • Повторні пологи – вони протікають швидше, ніж перші.
  • Виношування двійні
  • Передчасні пологи були раніше

Що робити при несподіваних пологах

Якомога швидше викличте швидку допомогу або попросіть оточуючих людей це зробити. Якщо сутички серйозні, і є ризик не доїхати до лікарні – не слід намагатися це зробити. З кваліфікованою мед. допомогою народити ви можете і вдома. Якщо ви одна, терміново викличте кого-небудь з друзів і знайомих – вам необхідна допомога. Зніміть весь одяг нижче пояса і займіть зручне положення на боці. Під час сутичок дихайте швидко і поверхово. Чи не чиніть опір потугам матки, і вона все зробить сама.

Що потрібно знати помічникові сурогатної мами:

Якщо швидка не встигає приїхати вчасно, підготуйте жінку до пологів – нехай ляже на ліжко або будь-яку іншу горизонтальну поверхню, підкладіть їй під сідниці рушники або складений одяг. Це необхідно, щоб підняти стегна для полегшення пологів.

Після того, як народиться голівка, її потрібно звільнити від слизу і аміотічної рідини. Зручно для цього використовувати маленьку гумову грушу.

Візьміть головку в руки і підтримуйте, направляючи вниз. У цей момент породіллі потрібно тужитися. Коли здасться першому плічко, підніміть голову. Після того, як з’явиться друге, тіло і ніжки без праці вийдуть.

Перевірте, чи не обернулася чи пуповина навколо шиї дитини. Якщо це так, обережно пропустіть під неї пальці і зніміть через голову дитини.

  1. Підтримуйте немовля, поки він не з’явиться на світ цілком.
  2. Дитину потрібно загорнути в теплий рушник і покласти мамі на живіт.
  3. Немає необхідності в обрізанні пуповини до прибуття медиків.

Після народження дитини протягом 30 хвилин має вийти дитяче місце. Не слід квапити події, витягаючи його за пуповину. Після виходу загорніть його в рушник і допоможіть породіллі, приклавши до промежини чисту тканину або прокладку.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.