Найвідоміша сурогатна мама - Керол Хорлок

Найвідоміша сурогатна мама, 48-річна британка Керол Хорлок, за своє життя подарувала бездітним парам 13 чудових малюків.

За її словами, це найбільша в світі радість – бачити, як щасливі батьки можуть нарешті взяти на руки свого малюка. Саме тому вона протягом стількох років виконує роль сурогатної мами і дарує парам справжнє сімейне щастя. За словами Керол, їй подобається бути вагітною, і страшно уявити, як повинна відчувати себе жінка, яка хоче, але не може мати дітей.

Вперше вона зважилася стати сурогатною матір’ю в 27 років, прочитавши статтю в газеті. З тих пір вона допомогла безплідним жінкам знайти щастя в особі 8 маленьких дівчаток і 5 хлопчиків (у тому числі однієї трійні). Керол не вимагає нічого від щасливих батьків, крім фото дітей 1 раз на рік, щоб переконатися, що малюки та їхні батьки щасливі.

На даний момент вона живе з коханою людиною (його звуть Пол) на півдні Франції. Вони разом вже 14 років, і, за словами Керол, для неї не було нічого важливіше за підтримку коханої людини і двох її дочок під час виношування дітей для бездітних пар.

«Я повинна зупинитися через вік, але мені б так не хотілося цього робити, – говорить Керол. – Деякі люди запитують мене, як я можу віддавати своїх дітей. Це ж, як біологічна міна. Але я ніколи не погоджувалася це зробити, якщо не бачила, що з моїх замовників вийдуть чудові тата й мами. Ніколи ні про що не шкодувала. Це милі люди, які пройшли через стільки болю, щоб втілити свою мрію. Я знаю, що відчувають жінки, не здатні зачати дитину ».

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.