Коли приймають рішення стати сурогатною матір'ю

Піти на такий серйозний крок може далеко не кожна жінка. Та й за медичними показаннями підходять не всі – лише жінки, які народили вже як мінімум одну здорову дитину. І, з усім тим, місія її буде неоціненна – адже вона допоможе комусь пізнати радість материнства, яка їй самій вже відома. Для цього в лоно сурогатної матері поміщається чужа яйцеклітина, штучно запліднена в лабораторних умовах. Це означає, що генетично дитина ніяк не пов’язана з сурогатною мамою, вона лише виношує його, відіграючи важливу роль у розвитку нового маленького життя. Сурмамі слід сприймати себе як виховательку або няню, яка дбає про малюка і про його безпеку, але потім повинна буде віддати його справжнім батькам.

Причинами такого серйозного кроку можуть бути самі різні мотиви. По-перше, сурогатне материнство для чужих людей увазі чималу фінансову винагороду. По-друге, причини можуть бути і в щирому бажанні допомогти комусь близькому, наприклад сестрі або подрузі, стати мамою, коли з різних причин це нездійсненно природним шляхом.

У кожному разі, майбутня сурогатна мама повинна ретельно зважити всі «за» і «проти», перш ніж робити такий серйозний крок. Хай там як, це дуже благородний вчинок, адже сурогатна мама подарує комусь маленьке щастя, а значить, в якомусь сенсі це благодійність – давати людям те, у чому вони так потребують. Дуже важливо сурогатній мамі пам’ятати, що це – не її дитина і що його доведеться віддати, адже його справжні батьки довгі роки боролися за це маленьке диво, яке росте в животі у іншої жінки.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.