Гепатит і лікування безпліддя

При підготовці до давно запланованої вагітності всі пари проходять ретельне обстеження, в тому числі – на гепатит. Якщо після здачі аналізів виявилося, що у вас виявлені маркери гепатиту, то для подальшого керування лікуванням вам знадобиться лікар-гепатолог.

Не слід думати, ніби гепатит – це смертельно небезпечне захворювання, після виявлення якого можна забути про спроби завагітніти. Насправді у вас все ще є можливість народити здорового рожевощокого малюка, тільки потрібно докласти до цього зусиль.

Зокрема, якщо у вас виявили гепатит С, то ви можете спокійно провести вагітність і народити дитину під наглядом фахівця. Це пов’язано з тим, що у дитини і матері два різних кола кровообігу, не пов’язаних між собою. Це означає, що навіть знаходиться всередині вас малюк, швидше за все, народиться здоровим.

Якщо ж виявлено гепатит В, то шанси на нормальне безболісне протікання вагітності набагато нижчі – він передається малюку в 30% випадків. Це означає, що при гепатиті В вам доведеться провести всю вагітність і пологи в спеціальному відділенні лікарні. Лікарі зроблять все можливе, щоб звести до мінімуму ризик передачі інфекції під час пологів. Навіть якщо зараження відбудеться, в спеціальному відділенні лікарі встигнуть ввести малюкові ліки, які не дадуть інфекції розвиватися. Крім того, малюкові буде проведено ряд спеціальних щеплень.

Перед тим, як планувати вагітність, потрібна консультація гепатолога в тому числі і щодо стану печінки. Це важливий крок, адже вагітність – це навантаження для всього організму. Також знадобиться регулярне обстеження у гепатолога під час виношування дитини, щоб лікар міг переконатися, що ви обидва відчуваєте себе нормально.

На даний момент немає 100% гарантії того, що у вас народиться здорове маля, крім як використання донорських ооцитів (яйцеклітин) або послуг сурогатної мами.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.