Цікаві факти про сурогатне материнство

За останні п’ять років активного розвитку допоміжних репродуктивних технологій число людей, які використовували послуги сурогатної матері для лікування безпліддя, збільшилася майже на 15%.

Країною-першопрохідцем в плані сурогатного материнства є Великобританія. Саме в цій країні вперше народилася дитина з допомогою сурогатної матері, це сталося в 1989 році. Через 6 років перша сурогатна мати з’явилася на території СНД, де перша дитина сурогатною матір’ю була народжена у 1995 році.

Дуже багато знаменитостей використовували послуги сурогатних матерів для того, щоб завести дитину. Серед них – Сара Джессіка Паркер, Ніколь Кідман, Елтон Джон Майкл Джексон, і навіть Рікі Мартін.

35 років або більше – це саме той вік, в якому жінки найчастіше використовують послуги сурогатних матерів. Це пов’язано із загальною якістю репродуктивної системи, а також з різким зменшенням запасу яйцеклітин.

Близько 70% вагітностей закінчуються викиднем через порушення в хромосомах, через які організм відторгає плід.

Сучасні жінки найбільш психологічно підготовлені до пологів і вихованню дитини в 40 років.

Майже 40% пацієнток, які звертаються в клініки для штучного запліднення – це жінки старше 35 років.

Близько 15% пар у всьому світі відчувають серйозні проблеми із зачаттям, і їм ставлять діагноз «безпліддя».

А це означає, що більше 6 мільйонів людей тільки в Росії від 20 до 40 років так чи інакше стикалися з проблемами, коли намагалися завести дитину.

Близько 12% безпліддя пов’язано з проблемами в репродуктивній системі жінок.

Близько 40% жінок, які ставали сурогатними матерями, потім йдуть на повторне сурогатне материнство, якщо їм це дозволяє вік.

Всього до 5% жителів країн СНД, коли відчувають серйозні проблеми із зачаттям, звертаються до репродуктолога для вирішення цієї проблеми.

Справжньою рекордсменкою сурогатного материнства можна назвати англійку Керол Хорлок, яка для безплідних пар народила в цілому 13 дітей

Приблизно на 100.000 випадків різних видів безпліддя припадає всього 3 або 4 дитини, які народжуються за допомогою сурогатних матерів. Ця цифра пов’язана з тим, що у жінок порівняно рідко бувають випадки складного безпліддя, які доводиться виправляти тільки за допомогою сурогатних матерів.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.