Безпека сурогатної мами
Чистота вашого будинку

У будинку, де живе сурогатна мама – неважливо, це будинок її родини або наймана квартира, повинен підтримуватися порядок. Звичайно ж, ідеальним рішенням для сурмами будуть екологічно чисті міста, але, якщо немає такої можливості, слід максимально подбати про чистоту оселі. У першу чергу це має на увазі регулярне вологе прибирання, бажано без застосування хімікатів і чистячих засобів. Дуже важливо провітрювати приміщення – робіть це так часто, як дозволяють погодні умови. При цьому обов’язково пам’ятайте, що жінці ні в якому разі не можна переохолоджуватися, і на момент провітрювання вона може перейти в іншу, більш теплу кімнату.

 

Рослини

Так чи інакше, повністю видалити пил з дому майже неможливо, адже віносідає на меблях, шторах і килимах. Щоб убезпечити сурогатну маму від пилу та пов’язаних з цим захворювань, в будинку повинно бути багато рослин. Вони збагачують приміщення киснем, вбирають в себе безліч шкідливих випарів, а ще радують око і заспокоюють. Та й некваплива турбота про рослини – поливка, протирання листочків – тільки піде на користь вагітної.

 

Комахи

Якщо з’явилася нагальна необхідність позбутися шкідників, постарайтеся для цього обмежитися натуральними компонентами. Якщо ж немає можливості, задумайтеся – може, простіше жити в компанії комах, ніж труїти плід? Для сурогатної мами вкрай важлива чистота і безпека навколишнього середовища. А для знищення комах використовуються вкрай небезпечні хімікати, які вивітрюються з приміщення вкрай довго, крім того, мають властивість осідати на меблях і ворсі, продовжуючи отруювати всіх, хто живе в будинку. Заради безпеки майбутньої дитини, від засобів знищення комах на деякий час краще відмовитися зовсім.

 

Вода

Окремий пункт безпеки здоров’я сурогатної мами – це споживана нею вода. Безумовно, вода, що тече з крана, дезінфікована, але не менш небезпечна для організму. Навіть якщо сурмама завжди вважала безпечним пити воду з-під крана – слід змінити цю звичку, використовуючи для втамування спраги фільтровану або куплену в магазині мінеральну воду.

 

Подорожі

На весь період вагітності сурогатній мамі слід утриматися від поїздок за кордон, особливо відвідування тропічних країн, що лідирують за кількістю небезпечних інфекційних захворювань. Крім того, зміна часових поясів, харчування та клімату негативно позначається на організмі навіть дуже здорової людини – а значить, позначиться і на дитині, що росте всередині сурмами. Що стосується коротких подорожей в межах звичного клімату – слід проконсультуватися з лікарем – він визначить загальний стан організму сурмами і дитини, і при необхідності випише ліки, що перешкоджають скороченню матки під час активних рухів. На пізніх місяцях вагітності далеких поїздок слід уникати, адже жоден лікар не дасть гарантії того, що в дорозі не почнуться передчасні пологи, так що не слід далеко їхати від пологового будинку.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.