5 звичок плідних жінок

Поки люди молоді, вони не особливо піклуються про здоров’я, думаючи, що організм цілком впорається з проблемами за рахунок великих ресурсів. Але через деякий час неправильний спосіб життя починає позначатися на самопочутті, а іноді – і на здатності до зачаття дитини.

Чи варто говорити, що перше, що повинна зробити пара з діагнозом безпліддя – це в корені змінити звичний спосіб життя на більш здоровий. Отже, які 5 правил існують для тих жінок, які хочуть стати мамами?

1. Вибирати продукти

Більшість з нас вибирає продукти «на автоматі», керуючись звичкою. Це призводить до одноманітності раціону і звички купувати тільки шкідливу їжу. Вам варто задуматися: чи правильно ви харчуєтеся? Чи всього достатньо у вашому раціоні для нормального самопочуття? Здорове, продумане і збалансоване харчування призведе до нормалізації багатьох важливих процесів в організмі, в тому числі і до стабілізації рівня гормонів, що особливо важливо для майбутніх батьків. Приділіть увагу свіжим овочам і фруктам, злакам, рибі і кисломолочним продуктам.

2. Триматися подалі від побутової хімії

Хімікати, що містяться у всіх видах миючих, отруюють вас і сильно впливають на здатність до зачаття. Замініть хімію в своєму будинку на екологічні засоби, якщо хочете мати дітей.

3. Позбавтеся від кави

Вважається, що добова норма – це близько 2 чашок кави. Однак, якщо ви плануєте зачати, вам слід позбутися звички пити каву, тому що вона впливає на ваш гормональний фон. Якщо вам необхідно підбадьоритися, використовуйте різні сорти чаю: мате або пуер, а також імбирний чай або женьшень відмінно впораються з цим завданням! Не можна тільки пити зелений чай – він теж містить кофеїн.

4. Носіть спідниці

Немає прямих свідчень носити саме спідниці – всіма улюблені джинси не порушують нічого в крихкому жіночому організмі. Однак жінка, яка вважає за краще спідниці і сукні, виглядає зовсім інакше в очах партнера – більш жіночною, привабливою і бажаною. Та й почувається така дама набагато впевненіше і щасливіше. Так що – носіть спідниці!

5. Вживайте вітаміни

Існує кілька важливих мінералів і вітамінів, які мають безпосереднє відношення до репродуктивної функції жінки. Це вітаміни групи В, залізо і цинк, а також фолієва кислота. Всі вони допомагають сперматозоїду запліднити яйцеклітину, яйцеклітині пройти весь шлях до матки і прикріпитися в ній.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.