5 причин на користь сну голяка

Гарна новина для тих дам, які люблять спати голяка, а також для всіх чоловіків – популярний жіночий журнал навів 5 вагомих аргументів на користь сну голяка.

Причина 1 – Ви все-таки будете висипатися

Згідно з дослідженнями американських вчених, дуже важливо, щоб під час сну тіло могло охолонути до оптимальної для нього температури. Це відбувається під час глибокого сну – ваше тіло потроху охолоджується, щоб сон пройшов нормально. Одяг перешкоджає цьому, нагріваючи тіло. В результаті ви ризикуєте порушити природний цикл сну або навіть заробити безсоння.

Сон голяка дає вам можливість досягти оптимальної температури під час сну, особливо в жарку пору року, і добре висипатися.

Причина 2 – Ви дбаєте про статеві органи

І знову американці стали на захист сну без одягу – вчений з Лос-Анджелеса Ніколь Праус стверджує, що спати без спідньої білизни надзвичайно корисно, тому що вона викликає роздратування статевих органів, а також через відсутність доступу повітря створює ідеальне середовище для розвитку шкідливих бактерій і навіть грибка.

Сон голяка сприяє нормальному стану зовнішніх статевих органів, забезпечуючи нормальне провітрювання інтимної зони.

Причина 3 – Секс

Сон голяка підвищує якість сексу. Це пояснюється дуже просто – знімаючи з себе одяг, ми відчуваємо себе дуже сексуально, тому що зазвичай ми це робимо перед тим, як зайнятися коханням. Крім того, обійми в голому вигляді дуже збуджують, а відсутність одягу дає вільний доступ до тіла.

Так що якщо ви хочете більше інтимної близькості – спробуйте спати без одягу.

Причина 4 – Ви старієте повільніше

Перегрів організму вночі, крім усього іншого, порушує гормональний фон, в тому числі вироблення гормонів, які відповідають за оновлення і зростання клітин. Якщо ж ви даєте організму можливість відпочити і знизити температуру до потрібного рівня, ці гормони починають вироблятися швидше. Таким чином, весь ваш організм буде просто світитися молодістю.

Причина 5 – Фігура

Сон без одягу допомагає прекрасній статі схуднути. Це також пов’язано з температурою тіла під час сну. Під час охолодження тіло виробляє менше кортизолу – “гормону голоду», який провокує апетит. Таким чином, ви можете істотно скорегувати свій апетит і раціон, просто знявши з себе одяг перед сном.ф

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.