Як впливає на немовля перехід від однієї мами до іншої і відчуває він це?

Для дитини це не настільки значимо. Його психологічний комфорт в такому випадку набагато більше залежить від того, наскільки швидко «нова» мати займе материнську позицію. Зміна матері буде практично безболісною, якщо «нова» мати буде добре підготовлена ​​- наприклад, пройде відповідні курси, попрацює з психологом. І ось тут є важлива проблема. Батьки, які зважилися на сурогатне материнство, настільки зосереджені на тому, щоб досягти поставленої мети, так цим поглинені, так багато в цей вкладають часу, сил і грошей, що в якийсь момент їм починає здаватися, що вони вже сповна за все заплатили і тепер вже точно будуть хорошими батьками. Але це не так. Потрібно вчитися бути батьками.

Якщо ЕКЗ не вдалося
Якщо ЕКЗ не вдалося

На жаль, не так багато процедур ЕКЗ вдаються, як нам того хотілося б. Однак одна і навіть більше невдач – ще не причина опускати руки.

Чи легко виносити і віддати дитину чужим людям?
Чи легко виносити і віддати дитину?

Сурогатне материнство, яке бере свої витоки з давніх часів, сьогодні унікальна і єдина можливість для мільйонів безплідних сімей мати дітей. Гестаційне сурогатне материнство дозволено законом