Взаємини малюка та біологічної мами
Дитину виношує одна жінка, а після народження його забирає інша. Чи позначається цей фактор на подальших взаєминах малюка і мами, яка його виховує?

Психолог: У першу чергу це позначається на мамі, яка чекає, але не виношує сама дитини. Оскільки в процесі вагітності відбувається становлення взаємин між дитиною і мамою. Жінка проходить певні стадії материнської ролі, у неї виробляється деяка компетентність, розуміння стану дитини, та сама «материнська інтуїція», формується прихильність до нього. Мама, що не виношує дитину, позбавлена ​​цього досвіду. А значить, адаптуватися і пристосуватися до нової ролі їй буде складніше. У неї менше тілесного досвіду, їй доведеться орієнтуватися тільки на усвідомлення того факту, що вона тепер – мати.

Якщо ЕКЗ не вдалося
Якщо ЕКЗ не вдалося

На жаль, не так багато процедур ЕКЗ вдаються, як нам того хотілося б. Однак одна і навіть більше невдач – ще не причина опускати руки.

Чи легко виносити і віддати дитину чужим людям?
Чи легко виносити і віддати дитину?

Сурогатне материнство, яке бере свої витоки з давніх часів, сьогодні унікальна і єдина можливість для мільйонів безплідних сімей мати дітей. Гестаційне сурогатне материнство дозволено законом