Ставлення до сурогатного материнства сьогодні
Можна по-різному ставитися до сурогатного материнства, але, здається, сьогодні все більше сімей вдаються до цього способу?

Коли вагітність не може наступити природним шляхом, лікарі пропонують альтернативні способи народження дитини: від запліднення донорської яйцеклітини і ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) до сурогатного материнства. Ще років сім тому ЕКЗ здавалося чимось з області фантастики, а зараз його сприймають абсолютно спокійно. Скажімо, в 2011 році за допомогою ЕКЗ з’явилося 6 млн. Дітей. Це вже ціла популяція. Стався певний розкол: одні батьки кажуть, що дітей треба народжувати тільки природним шляхом, інші впевнені, що не скористатися досягненнями сучасної науки нерозумно. Прогрес адже не можна зупинити. Думаю, скоро і сурогатне материнство стане буденною річчю, це просто питання часу.

Якщо ЕКЗ не вдалося
Якщо ЕКЗ не вдалося

На жаль, не так багато процедур ЕКЗ вдаються, як нам того хотілося б. Однак одна і навіть більше невдач – ще не причина опускати руки.

Чи легко виносити і віддати дитину чужим людям?
Чи легко виносити і віддати дитину?

Сурогатне материнство, яке бере свої витоки з давніх часів, сьогодні унікальна і єдина можливість для мільйонів безплідних сімей мати дітей. Гестаційне сурогатне материнство дозволено законом