Що саме порадите подружжю, щоб бути хорошими батьками?

Усім батькам незалежно від того, як виношується дитина, потрібно відвідувати курси підготовки до народження дитини, має сенс проконсультуватися з психологом. На курсах, скажімо, лише невелика частина інформації стосується власне пологів, все інше – про дитину, про те, як налагодити контакт з немовлям, як він росте, розвивається. Ось-ось у вас на руках опиниться безпорадна істота,що фактично залишилась без мами (без тієї, до якої звик), без грудного вигодовування – до цього треба готуватися. А майбутні батьки протягом всієї вагітності змушені займатися питаннями і турботами переважно законодавчого толку. Думати про психологічні аспекти спілкування з майбутньою дитиною у них, найчастіше, немає часу.

Прийнявши рішення народити дитину (самостійно чи, за допомогою чи сурогатної матері), ми рідко ставимо собі питання, для чого ми це робимо. У процесі вагітності якраз відбувається ця перебудова, стає зрозуміло, що треба міняти спосіб життя, свою поведінку.

При сурогатному материнстві цього не відбувається, всі сили майбутніх батьків спрямовані не на забезпечення догляду за дитиною, а на реалізацію себе: «Я хочу дитину, у мене її немає, нехай буде». Тому, сім’ї, які звертаються до сурогатної мами, повинні пам’ятати цей момент, і ретельно готуватися до народження дитини, так само як і жінка, яка народжує.

Якщо ЕКЗ не вдалося
Якщо ЕКЗ не вдалося

На жаль, не так багато процедур ЕКЗ вдаються, як нам того хотілося б. Однак одна і навіть більше невдач – ще не причина опускати руки.

Чи легко виносити і віддати дитину чужим людям?
Чи легко виносити і віддати дитину?

Сурогатне материнство, яке бере свої витоки з давніх часів, сьогодні унікальна і єдина можливість для мільйонів безплідних сімей мати дітей. Гестаційне сурогатне материнство дозволено законом