Не народила, але виховала

Все частіше і частіше в ЗМІ можна бачити новини про те, як чергова зоряна пара скористалася послугами сурогатної мами і стала щасливими батьками. Число простих людей, життя яких не висвітлюється в пресі, але які стали батьками за допомогою сучасних репродуктивних технологій також дуже велике. Згідно з медичною статистикою, у світі зареєстровано дітей народилися від сурогатних матерів вже більше 300 000, на думку лікарів, реальні цифри в п’ять разів вище цих даних. Достовірно порахувати кількість дітей народилися від сурогатних матерів неможливо, тому що багато жінок, які зважилися на такий відчайдушний крок, не розголошують таємницю і симулюють перед сусідами та родичами нормальну вагітність. Причина цього в тому, що в багатьох країнах сурогатне материнство заборонено на державному рівні. Наприклад, в Австрії, Швеції, Норвегії, Німеччини, Польщі, Франції, а також ця послуга заборонена в деяких штатах США.

Але, от Ви подолали всі власні страхи і забобони суспільства і з нетерпінням чекаєте народження Вашого малюка, вiд жінки, яка погодилася на роль сурогатної матері. Тут виникає логічне питання, чи впливає ліопит народження від сурогатної матері на немовля і взаємини в сім’ї? Перинатальний психолог поділилася своїми знаннями в цьому питанні.

Якщо ЕКЗ не вдалося
Якщо ЕКЗ не вдалося

На жаль, не так багато процедур ЕКЗ вдаються, як нам того хотілося б. Однак одна і навіть більше невдач – ще не причина опускати руки.

Чи легко виносити і віддати дитину чужим людям?
Чи легко виносити і віддати дитину?

Сурогатне материнство, яке бере свої витоки з давніх часів, сьогодні унікальна і єдина можливість для мільйонів безплідних сімей мати дітей. Гестаційне сурогатне материнство дозволено законом