Жінка народила дитину для свого сина

46-річна британка Енн-Марі Кессон виступила в ролі сурогатної мами, щоб допомогти своєму синові Кайлу, що має нетрадиційну сексуальну орієнтацію, стати батьком. Вона народила хлопчика, якого назвали Майлз, скориставшись сперматозоїдами Кайла і донорською яйцеклітиною. Британський суд постановив, що справжнім батьком і опікуном слід, безумовно, вважати Кайла.

Енн-Марі не одноразово давала інтерв’ю британським газетам, пояснюючи мотиви такого незвичайного вчинку. Справа в тому, що в Британії офіційно заборонено платити гроші сурогатним матерям, крім витрат на харчування та медикаменти – закон спрямований на те, щоб сурмамою ставали лише з доброї волі. Саме тому мати Кайла з готовністю відгукнулася на прохання сина. Втім, до цього вони зверталися до іншої близькій родичці, але та через час відмовилася від складної місії з виношування дитини.

Енн-Марі розповідає журналістам, що багато знайомих з подив і неприйняттям відносяться до її вибору, не розуміючи, що справжній батько дитини – її син, а вона пов’язана з ним тільки як бабуся. Тим не менш, вона допомогла синові знайти щастя, і їй подобається бачити Кайла в ролі батька.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.