Як вибрати клiнiку для ЕКЗ

Якщо ви зіткнулися з неможливістю природним шляхом зачати дитину, і звичайні репродуктивні методики не приносять результату, варто задуматися про штучне запліднення.

Дуже важливо вибрати відповідну клініку для ЕКЗ, де вам допоможуть стати щасливими батьками. Отже, що для цього потрібно?

Перш, ніж відвідувати клініку, зберіть про неї максимум інформації. У будь-якого поважаючого себе репродуктивного центру є офіційний сайт, на якому можна ознайомитися з доступними послугами, цінами, статистикою вдалих процедур і відгуками клієнтів. Зверніть увагу на інформацію про лікарів, їх категорії та досвід роботи. Максимум корисної інформації на сайті – показник турботи клініки про клієнтів ще до знайомства з ними.

  • Людський фактор.

У такій ситуації, що вимагає тонкого підходу, особливу увагу звертайте на лікаря, з яким вам належить працювати над вашим щасливим майбутнім. Якщо ця людина не викликає симпатії та довіри, краще відмовитися від його послуг, яким би багатим досвідом він не володів. Якщо ніхто зі знайомих не може підказати гідного кандидата, а відгуками на сайтах ви не вірите, доведеться витратити якийсь час на знайомства з різними клініками та їх працівниками.

  • Перша консультація.

Найчастіше в клініках перший консультація – пробна, тому безкоштовна. Вона спрямована на те, щоб ви отримали максимум інформації, що вас цікавить і склали хороше враження. Зверніть увагу, наскільки попереджувально і ввічливо до вас ставляться, чи уважно слухає вас лікар, чи відповідає без заминки на всі ваші запитання.

  • Обладнання клініки

Один з найважливіших факторів успішної процедури ЕКО – наявність сучасного обладнання, лабораторної та діагностичної бази. Запитайте у лікаря, які методи лікування використовує їх клініка, які потрібні саме вам і чи можливі додаткові дослідження.

  • Досвід лікарів

Теж немаловажний фактор. Всі тонкощі процесу будуть краще відомі доктору, який вже провів сотні процедур ЕКЗ для різних жінок. Однак, довіряйте своєму враженню – якщо ви не відчуваєте комфорту від спілкування з людиною, не варто довіряти йому ваше лікування. Адже довіра пацієнта і готовність слідувати рекомендаціям лікаря – дуже важлива складова успішної процедури ЕКЗ.

  • Термін існування клініки

Досвід, вдячні клієнти і позитивні результати у найскладніших випадках – все це напрацьовується роками.

І ще кілька питань, які слід поставити лікарю:

  1. Скільки відсотків жінок стає матерями завдяки клініці? Як це залежить від діагнозу і віку?
  2. Чи є база даних донорів? Чи працює клініка з ними? (Навіть якщо послуги донора не знадобляться, позитивна відповідь буде свідчити про широку практику клініки і відповідальний підхід до роботи).
  3. Які аналізи потрібно проходити? Які ліки будуть прописані? Які побічні дії вони мають?
  4. Скільки коштує лікування? Чи є додаткові витрати і що вони включають?
  5. Чи можна терміново зв’язатися з лікарем у разі побоювань? Клініка працює у вихідні дні?

Ретельно вибирайте клініку для ЕКО, не бійтеся витратити на це занадто багато часу, адже здоров’я ваше і вашого майбутнього дитини варті уваги.

Щасливої ​​вам вагітності!

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.