Люсі Лью про сурогатне материнство

У серпні 2015 року відома актриса Люсі Лью стала мамою. Для цього зірці довелося скористатися послугами сурогатної матері, і, за визнанням Люсі, це викликало шквал критики на її адресу від шанувальників.

На той момент, коли у неї з’явився син, зірці було вже 47 років, і завагітніти самостійно у неї просто не виходило. Тривале лікування не принесло бажаного ефекту, і актриса звернулася за допомогою сурогатної матері.

Коли народилася дитина, Люсі поділилася цією радістю з усім світом, опублікувавши фото малюка в інтернеті. Але, на її здивування, знайшлися не лише ті, хто бажав їй щастя і здоров’я малюка, а й ті, хто жорстоко розкритикував її вибір. Довгий час це питання не піднімалося в інтерв’ю, і тільки через майже рік актриса зважилася заговорити про це.

За її словами, негативна реакція викликала справжній шок. Актриса не розуміла, як можна настільки неприязно ставитися до того факту, що у кого-то з’явилася дитина, тим більше такий довгоочікуваний. Сама Люсі вважає, що сім’я – це чудово, незалежно від того, яка вона.

Окреме обурення викликало у громадськості і визнання актриси в тому, що не тільки складнощі з зачаттям стали причиною її вибору на користь гестаційного кур’єра. На той момент вона була занадто зайнята зйомками в серіалі «Елементарно», щоб дозволити собі проходити тривалі і серйозні курси лікування.

Після отриманого шоку зірка вирішила взяти справу в свої руки і створила рух, яке покликане інформувати людей про всі тонкощі сурогатного материнства і лікування безпліддя в цілому. Її мета – донести до людей, що, яким би шляхом жінка не стала матір’ю, це її вибір і її життя.

За словами актриси, не має значення, яка сім’я оточує дитину – це може бути гомосексуальна пара, самотня матір або навіть транссексуали. Головне, щоб в цій сім’ї дитини любили і піклувалися про нього, все інше не має значення. Важливо тільки змінити суспільні підвалини, і довести людям, що будь-яка сім’я – це нормально, адже геї теж люди і вони гідні бути батьками, як би складно це не було.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.