Чи небезпечний замінник цукру для вагітних?

Замінники цукру найчастіше показані жінками, у яких є певні проблеми з нормалізацією ваги або ж для підтримки вже нормальної статури. А ось вагітним жінкам замінники цукру вкрай не рекомендовані. Чому?

Вся річ у тому, що деякі хімічні сполуки, які як правило, містяться в заміннику цукру, здатні викликати деяку схильність дітей до розвитку ракових захворювань. Тому, якщо ви чекаєте малюка і хочете, щоб він народився на світ здоровим і без усіляких ускладнень, рекомендується замінити цукор натуральними замінниками.

Тут відмінно підійдуть, наприклад, солодкі фрукти або соки, що до того ж і корисно, прекрасним замінником цукру може також послужити і натуральний мед. Слід чітко слідувати розпорядженням фахівців і дотримуватися правильного раціону під час вагітності. Постарайтеся уникати в своєму щоденному раціоні продукти, які містять рафіноване борошно, або складаються з нездорових жирів, великої кількості незрозумілих вам хімічних сполук і елементів.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.