Бажаючим стати донорами яйцеклітин

Використовуючи програму донорства яйцеклітин, ви даруєте комусь маленьке диво. Радість материнства – найважливіша в житті кожної жінки, але для когось вона недоступна. Ви можете стати для сімейної пари доброю чарівницею, що дозволила їм почути дитячий сміх в будинку. Якщо вас зацікавила можливість стати донором, то вам слід знати, що ця процедура:

  • Не впливає на перебіг вашого життя (ви можете вільно продовжувати працювати або вчитися);
  • Не вимагає спеціальних навичок;
  • Займає небагато часу (всього 5 візитів в клініку і 1-2 уколи в день);
  • Не шкодить здоров’ю (за статистикою, ускладнення трапляються в 1 випадку з тисячі);
  • Гарантовано оплачується (незалежно від результатів ЕКЗ).

Якщо ви хочете стати донором, заповніть анкету на нашому сайті.

Ви ще не можете зважитися на процедуру? Згадайте, що нескладне втручання у ваш організм допоможе комусь стати батьками після довгих років безуспішних спроб. За своє життя ви не використовуєте потенціал свого тіла – більше 400 яйцеклітин, кожна з яких може стати дитиною, коханою і бажаною.

Ви можете стати донором, якщо ви молоді (до 35 років), у вас є свій малюк, і ви можете похвалитися здоров’ям і відсутністю шкідливих звичок.

 

Медична сторона питання

Природно, що вас цікавить, наскільки безпечна процедура донорства. На думку фахівців, методика не шкодить здоров’ю жінки, якщо виконувати всі вимоги курирує лікаря і робити перерви між процедурами не менше 3 місяців. Потрібно враховувати, що після забору яйцеклітин знову стати матір’ю ви зможете орієнтовно через півроку, коли організм повністю оговтається від втручання і відновить гормональний фон. Цей процес індивідуальний і іноді займає до року.

Також рекомендується проходити процедуру не більше 6 разів за все життя. Звичайно, це середній показник, і він залежить виключно від вашого здоров’я, але медики рекомендують берегти організм від таких струсів і обмежитися 6 разами.

Ви пройдете курс ін’єкцій для стимуляції вироблення яйцеклітин. У нормі у вашому організмі їх дозріває 1-2 на місяць, але для того, щоб дати більше шансів народитися новому малюкові, необхідно дещо більше спроб і, відповідно, яйцеклітин. Після курсу ви приїдете в клініку, де під загальним наркозом у вас вилучать яйцеклітини. Це безпечна процедура, наркоз потрібен тільки для знеболюючого ефекту, бо голка проходить безліч шарів тканини. Тим не менше, після цієї нескладної операції ви будете почувати себе абсолютно нормально і через пару годин, якщо захочете, зможете поїхати додому.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.