6-ти разова чемпіонка по народженню сурогатних дітей

Ось як цікаво влаштоване життя: хтось не може народити і одної власної дитини, а хтось народжує шістьох чужим парам. Так сталося і з однією українською сурогатною матір’ю. У клініку BioTexCom дівчина прийшла, щоб підтримати подругу, яка стала донором яйцеклітин. Там же наша героїня і познайомилася з однією іноземною парою, жінка якої не могла мати дітей природним шляхом. Почувши історію безпліддя іноземців, дівчина довго думала про це, повертаючись додому.

Сама вона живе у непримітному сільці, виховує дитину і допомагає літній мамі. Тому роль сурогатної матері здалася їй дуже привабливою. З одного боку вона допоможе хорошим людям знайти щастя материнства і батьківства, а з іншого боку – поліпшить своє фінансове становище і забезпечить власній дитині гідне майбутнє. Довідавшись все до найдрібніших подробиць, вона, без вагань, підписалася на програму сурогатного материнства. І народила двійню іноземній парі. Після першої двійні, дівчина не зупинилася і народила ще 5 разів, з них 3 рази дівчина народила здорових двійнят.
Володіючи хорошим, міцним здоров’ям дівчина змогла ощасливити 6 іноземних пар, які, довіку життя, будуть їй вдячні. При цьому вона захистила свою дитину від бідності і браку життєво необхідних речей. Та й свою основну природну функцію жінки, продовження роду і народження дітей, вона виконала сповна.

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.