Нiколь Кiдман

Безпліддя приймає все більші масштаби, і з ним стикаються не тільки прості люди, а й усіма улюблені зірки. Ми розповімо про знаменитих жінок і чоловіків, які довгий час боролися з безпліддям і перемогли його. Цей приклад може служити відмінним натхненням для тих, хто намагається завести малюка і стикається з серйозними труднощами на цьому шляху.

Брук Шилдс

Відома модель і успішна акторка в 2003 році народила дитину природним шляхом, однак це виявилося не так просто – після пологів зірка впала в серйозну депресію, з якої їй не допомогли впоратися кращі психологи. За визнанням самої Брук, вона часто думала про самогубство і не бачила просвіту в відчайдушному стані.

Перемогти депресію їй допомагала думка про те, що вона хоче ще одного малюка. Але, незважаючи на всі зусилля, спроби зачати природним шляхом закінчувалися невдачею, адже моделі було вже майже 40. У боротьбі за своє сімейне щастя вона з чоловіком пройшли 7 циклів ЕКЗ, і жоден з них не допоміг. Тільки в 2006 році зірка змогла завагітніти, і це сталося природним шляхом. Ця історія – найкращий показник того, що навіть після безлічі невдач може статися чудо без допоміжних репродуктивних технологій.

В одному з інтерв’ю модель сказала: «Жінки повинні розуміти, що, незважаючи на те, що вагітність – це абсолютно природно, вони можуть зіткнутися з проблемами в зачатті. Але всі ці проблеми – переборні, головне мати бажання і наполегливість ».

Брук Шилдс

 

Селiн Дiон

Співачка багато разів намагалася завагітніти, але всі спроби були марні. Вже у віці 41 року вона змогла нарешті отримати довгоочікуваного малюка за допомогою ЕКЗ. Для запліднення використовувалися її яйцеклітини, які були заморожені за 8 років до того.

Селiн Дiон

 

Кортнi Кокс

Актриса, на той момент перебувала у шлюбі з Девідом Аркеттом, довгий час не могла завагітніти і пройшла кілька циклів ЕКЗ. Потім, коли їй все-таки вдалося зачати і народити дочку, актриса в інтерв’ю зізналася, що всі ці спроби і сама вагітність були найбільшими проблемами за всю її життя

Кортнi Кокс

Элiзабет Бенкс

Елізабет довгі 6 років не могла завагітніти, але не опускала руки і продовжувала боротися. В кінцевому підсумку, після безлічі циклів ЕКЗ, їй довелося вдатися до послуг сурогатної матері, щоб нарешті стати мамою.

За визнанням самої акорки, вона перепробувала все, що могла, але жодне лікування не приносило бажаного успіху, навіть ЕКЗ. Проблема виявилася серйозною – у актриси виявили патологію матки, через яку вона не могла завагітніти. Після цього і було прийнято рішення використовувати гестаційного кур’єра для виношування малюка.

Элiзабет Бенкс

 

Джеймi Кiнг

Історія актриси Джеймі Кінг – одна з найбільш мотивуючих. Ця тендітна жінка на собі довела, що, якщо не опускати руки, то щастя рано чи пізно стане можливим. Крім тривалого курсу лікування від безпліддя, вона пережила 26 курсів штучної інсемінації! Після цього були 5 циклів ЕКЗ, що в цілому зайняли 4 роки. І навіть коли у зірки все-таки вийшло завагітніти в 2013 році, вагітність виявилася дуже важкою, а пологи відбулися завчасно і тривали більше доби.

Але, незважаючи на все це, актриса не тільки змогла стати мамою в перший раз, а й у 2015 році завагітніла знову.

Джеймi Кiнг

 

Джиммi Фeлон

Відомий американський ведучий і успішний актор змушений був вдатися до послуг гестаційного кур’єра, щоб стати батьком. За його зізнанням, він довгий час шукав способи зробити свою сім’ю повноцінної, і сурогатне материнство стало кращим виходом з положення.

Джиммi Фeллон

 

Марсiя Кросс

Зірка серіалу «Відчайдушні домогосподарки» в одному з інтерв’ю відверто зізналася, що замислювалася про дітей і до 30 років, але ніколи не хотіла їх по-справжньому, поки не закохалася в Тома Махоні. Однак на той момент, коли пара всерйоз захотіла малюка, актрисі було вже 45 років, і природним шляхом зачати у них не виходило. Заради лікування вони навіть скасували медовий місяць, щоб пройти цикл ЕКЗ, і Марсія все ж змогла завагітніти і народити близнюків.

Марсiя Кросс

Мeрайя Кeрi

У 2008 році, після тривалих і безуспішних спроб лікування, співачка і її чоловік Нік Кеннон офіційно оголосили, що жінка страждає від загрози викидня і їй складно виношувати дитину. Вони довгий час лікували безпліддя, і в кінцевому підсумку вдалися до ЕКЗ, завдяки якому змогли стати батьками.

У новому інтерв’ю співачка визнала, що вагітність проходила жахливо складно. У неї виявили гестаційний діабет (одне з серйозних ускладнень вагітності, яке проходить після пологів, проте загрожує розвитком діабету 1 або 2 типу), а також еклампсію (серйозне захворювання вагітних, яке загрожує життю матері і дитини). Проте, артистці вдалося подолати всі труднощі і стати щасливою мамою двійнят.

Мeрайя Кeрi

 

Нiколь Кiдман

У шлюбі з Томом Крузом акторка усиновила дитину, тому що в 23 роки втратила дитину. Перший рідний малюк у неї з’явився у другому шлюбі з Кітом Урбаном, і народився природним шляхом. Потім, коли пара вирішила стати батьками вдруге, їм довелося вдатися до послуг сурогатної матері, тому що сама зірка завагітніти вже не змогла.

Нiколь Кiдман

Сара Джесiка Паркер

Відома акторка, зірка серіалу «Секс у великому місті», вже мала одну рідну дитину, коли виявилося, що зачати і народити другу вона вже не зможе. Тоді вони з чоловіком вдалися до послуг гестаційного кур’єра.

Сара Джессiка Паркер

Правильне харчування сурогатної матері
Правильне харчування сурогатної матері

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки

Підготовка сурогатної матері
Підготовка сурогатної матері

Проблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології.