Центр репродуктології людини «Мама Плюс»

Запрошує жінок 18-43 років взяти участь

ПРОГРАМА

СУРОГАТНОГО МАТЕРИНСТВА

Сурогатне материнство в питаннях і відповідях

Виплати до 900 000 грн

ПРОГРАМА

ДОНАЦІЇ ЯЙЦЕКЛІТИН

Донорство яйцеклітини

Виплати до 50 000 грн

Залишити заявку

Щоб стати сурогатною мамою та отримати винагороду – заповни анкету!

Заповни анкету, це займе декілька хвилин!

Чому "Мама Плюс"?

Ми беремо на себе юридичний супровід, медичні аспекти та зобов'язуємось підібрати вам найвигідніший варіант у поєднанні з якістю послуг клініки.

Ми гарантуємо чесність та прозорість співпраці з нашим агентством, всі сурми захищені законом!

Тільки найкращі фахівці у своїй галузі, дбайливе поводження та уважний догляд.

Ми не розголошуємо імен та даних наших сурогатних матусь, можете бути впевнені – ви залишитеся інкогніто.

Протягом усієї участі у програмі, сурмамі надаються комфортні та зручні апартаменти.

Повний юридичний супровід протягом усієї вагітності та участі у програмах

Виплати прописуються в договорі, тому сурмама отримує винагороду вчасно та без затримок.

Сурогатне материнство в Україні

Умови, ціни та інші питання

Сурогатне материнство та донорство яйцеклітин в Україні

Хто може стати сурогатною мамою?

Щоб стати сурогатною мамою – вам має бути 20-43 років, а для донора яйцеклітини цей вік становить 18-31 років. Ви маєте бути здорові, без шкідливих звичок, мати здорову дитину, народженого природним шляхом. Для донорства яйцеклітини важлива також приємна середньостатистична зовнішність. Для сурогатної матері зовнішність не важлива, але є вимоги ваги, адже наша мета – забезпечити вам безпечну і легку сурогатну вагітність. Для цього, до речі, ми даємо гарантію того, що ви отримаєте повне медичне обстеження – абсолютно безкоштовно. Гарантуємо компенсацію проїзду по Україні туди і назад.

Крім відомостей про законність процедур, інформації про безпеку сурогатної вагітності, ми розповімо вам – які варіанти і можливості для збереження повної конфіденційності у вас є. В Україні сурогатне материнство і донорство яйцеклітини все ще зтикаються з нерозумінням. Хоча більшість країн цивілізованого світу вже змінила до них ставлення і сприймає як донорство крові – благородний вчинок. Основний страх майбутньої сурогатної мами – реакція знайомих і сусідів. Ми допоможемо вибрати варіант, за якого ваша конфіденційність буде повною і про вашу сурогатну вагітність не дізнається ніхто.

Ми пропонуємо можливість стати партнером клінік репродуктивної медицини, які розраховані на європейський ринок з міжнародними стандартами якості. І працюємо для того, щоб українські жінки могли свідомо і зважено вибрати сурогатне материнство або донорство яйцеклітин – як оптимальний, безпечний і гуманний спосіб забезпечити себе і свою сім’ю.