Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Згідно законам України, легальним є тільки гестаційне сурогатне материнство - це той випадок, коли сурмама не має генетичного зв'язку з дитиною, яку виношує. При цьому його батьками офіційно вважаються його генетичні мати і батько, навіть якщо генетика пов'язує дитину тільки з одним з них. Сурогатна мати не має батьківських прав і згідно з буквою закону зобов'язана віддати дитину. Якщо вона хоче залишити її, це тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, а також позбавляє права на виплату компенсацій і зобов'язує виплатити неустойку за одностороннє розірвання договору.

Тим не менш, єдиного закону, що захищає права сторін у питанні сурогатного материнства, в Україні не існує, і договір повинен бути складений професійним юристом. На що слід звернути увагу сурогатній мамі:

• Зазначено медичний заклад, що контролює запліднення і вагітність;

• Прописані умови проживання та щомісячна сума платежів;

• Відповідальність за порушення пунктів договору - з обох сторін;

• У договорі обов'язково мають бути прописані чіткі суми - платежі за місяць; загальна сума, одержувана сурмамою після пологів; штрафи за порушення з обох сторін.

• Умови, при яких договір може бути розірваний;

• Конфіденційність;

• Страховка;

• Компенсація витрат на мед. обслуговування;

• Форс-мажорні обставини - передчасні пологи, викидень або необхідність кесаревого розтину.

• Збільшення виплат сурмамі при багатоплідній або складній вагітності.

Слід пам'ятати, що дострокове розірвання договору можливе тільки до настання вагітності - за обопільною згодою, наприклад, якщо після кількох невдалих спроб біологічні батьки відмовляються від подальшої співпраці. Сурогатна мама має повне право змінити рішення виключно до переносу ембріона.

У випадку, якщо сурмама порушує договір, не слідуючи приписами лікарів або надаючи свідомо неправдиву інформацію про себе, вона зобов'язана відшкодувати всі витрати генетичних батьків.