Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Успішний результат програми ЕКЗ залежить не тільки від докторів та ембріолога. Жінка, якій проводять екстракорпоральне запліднення, також може посприяти вдалому процесу приживлення ембріона. Готуватися необхідно заздалегідь. Жінкам рекомендується:

  • відмовитися від прийому будь-яких медикаментів (у разі неможливості відмови від ліків, проконсультуватися з доктором);
  • виключити куріння, прийом алкоголю, і будь-яких наркотичних речовин;
  • переглянути режим харчування і відмовитися від строгих дієт;
  • максимально обмежити прийом кави;
  • уникати контактів з особами, хворiючими гострими респіраторними захворюваннями, а також будь-якими іншими хворобами, які можуть передатися жінці;
  • пройти детальне медичне обстеження.

Після того, як перенесення ембріона здійснено, жінці також необхідно дотримуватися певних правил і рекомендацій. А саме:

  • утриматися від статевих контактів аж до проведення тесту на вагітність;
  • уникати сильних фізичних навантажень;
  • відмовитися від прийому гарячих ванн і відвідування саун;
  • відмовитися від занять спортом.

Після перенесення ембріона лiкарi радять пацієнткам полежати в розслабленому стані пару годин. Після перенесення і аж до проведення першого, після переносу, тесту на вагітність, Ви можете спокійно повернутися до свого звичного життя, враховуючи лише деякі правила і застереження.
По закінченні 14 днів після того, як був зроблений перенос ембріона, необхідно провести ХГЛ -тест. ХГЛ - хоріонічний гонадотропін людини. Це білок - гормон, який починає виділятися оболонками розвивається ембріона після імплантації в матку. Протягом 9 місяців вагітності ХГЧ підтримує нормальний розвиток плода.
Також необхідно провести УЗД. Перше ультразвукове обстеження рекомендується провести через три тижні після перенесення ембріона. Друге УЗД проводять через 10 днів після першого, для того щоб підтвердити нормальний розвиток вагітності та почути серцебиття плода.
Дуже важливо, на всіх етапах програми консультуватися з лікарем, а також дотримуватися всіх його приписів і рекомендацій. Дуже важливим моментом є прийом необхідних медикаментів. Під час проведення ЕКЗ доктор виписує спеціальні медикаменти, які допоможуть підготувати організм до підсадки ембріона, а після - підтримати позитивну динаміку розвитку плода.