Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Донорські яйцеклітини широко використовуються в сучасній репродуктивній медицині, а саме для проведення екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Даний метод лiкарi застосовують у тому випадку, коли організм жінки, з медичних причин, не виробляє яйцеклітин, і, отже, пацієнтка не може завагітніти природним шляхом.
Після отримання донорських клітин, їх з'єднують зі спермою. Донорські яйцеклітини культивуються разом зі спермою партнера жінки-реципієнта в лабораторних умовах. Далі, дозрілі ембріони переносять в матку жінки, яка буде виношувати дитину.
Кожна людина, будь то жінка або чоловік, має право на сім'ю і дітей. Але, не завжди це право можна здійснити природним шляхом. Сучасні методи репродуктивної медицини дозволяють безплідним парам без проблем стати батьками.
Донорство яйцеклітин - це ідеальне рішення, яке дозволяє жінкам, нездатним зачати дитину природним шляхом, унаслідок яких-небудь невиліковних патологій або безвихідних обставин, стати щасливими мамами. Завдяки такій програмі як донорство яйцеклітин, ці жінки знаходять рішення своєї проблеми безпліддя.
Донорство яйцеклітин дозволено українським законодавством. Донори ооцитів повинні бути у віці 18 - 35 років, бути повністю здорові фізично і психологічно, а також мати власну дитину, народженого без ускладнень і не за допомогою кесаревого розтину. Програма донорства яйцеклітин обов'язково оформляється у вигляді письмового договору. Донора детально інформують про процес процедури. Донорство носить виключно характер добровільного акту, скоєного донором без будь-якого примусу або обману. Також, існує повна гарантія анонімності, а вся інформація обробляється, і зберігається з дотриманням самої суворої конфіденційності.