Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Наші юристи проводять консультації жінок, перш ніж ті підпишуть договір з клінікою і майбутніми батьками. Ми на вашому боці і зацікавлені дати вам можливість отримати якомога більш вигідні для вас умови.

Майбутній сурогатній мамі безумовно важлива законність всього, що буде з нею відбуватися протягом цих 9 місяців і після народження.

Отже, українкам в цьому плані пощастило більше ніж будь-кому. В Україні сурогатне материнство врегульоване Сімейним кодексом України. Згідно з його положеннями, сурмамою може бути заміжня або незаміжня жінка, що відповідає низці вимог. У випадку, якщо є зареєстрований шлюб, обов'язково потрібно надати письмову згоду чоловіка. Учасниця програми сурогатного материнства оформляє добровільну згоду, підписують договір - в ньому права, розмір винагороди і терміни його отримання вже розписані детально. Наші юристи працюють для того, щоб проконсультувати майбутніх сурогатних мам ДО моменту підписання договору, попередити про можливі нюанси.

Показання до сурогатної вагітності регулюються "Наказом МОЗ України №787" від 09.09.2013. У наказі перераховані причини для проведення процедури бездітною парою. До них відносяться всілякі патології жіночих статевих органів, особливості фізіології, стан здоров'я, а також - більше 4 невдалих спроб ЕКЗ. У будьякому разі, яким б не був діагноз, нереалізоване бажання сім'ї мати дитину - це велика трагедія. І зрозуміти її здатна тільки жінка, що пізнала радість материнства. Тому, співчуття - головний мотив, за яким українки хочуть брати участь в програмі сурогатного материнства.

Законно буде, якщо сурогатною мамою в нашій країні стане громадянка як України, так і іншої держави. У цьому випадку їй просто потрібно буде надати додаткові документи, перекладені на українську мову та завірені у нотаріуса. Часто іноземки користуються цим правом, оскільки закони в Україні набагато більш продумані для сурогатних мам, ніж в будь-якій іншій країні - включаючи Росію, Грузію, Казахстан та інші сусідні. А це значить - додаткові гарантії та захист здоров'я, виплат та інших нюансів.

Вимоги до мам згідно із законами України:

Дієздатність, вік 18-39 років, є власна здорова дитина, немає медичних заборон на виношування і процедуру запліднення, є дозвіл психіатра, група крові відповідає донорському матеріалу. Також важливо, щоб у кандидатки не було шкідливих звичок.

Майбутній сурогатній мамі обов'язково пройти повне медичне обстеження. Що добре і для її здоров'я - адже такий всебічний і якісний набір аналізів коштує десятки тисяч гривень. Для учасниці процедури він, як правило, абсолютно безкоштовний.

А тут ви знайдете перелік досліджень, який отримаєте в рамках програми сурогатного материнства.