Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Безперечно, вам цікаво дізнатися, а що ж відбувається, коли ви переступаєте поріг клініки репродуктивної медицини:

1. Дівчину зустрічають на ресепшні, реєструють і проводять в кімнату очікування. Звідти в призначений час її забирає лікар.

2. З собою необхідно взяти такі документи: паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дитини, фото дитини. Здавалося б, незначний, але в підсумку важливий момент: не ламінуйте ваші папери, це ускладнить процедуру.

3. Так як мама приїжджає натщесерце - в першу чергу їй беруть кров і сечу. Проводиться огляд фахівцями та УЗД.

4. Далі жінка відпочиває - як правило, в клініках обладнані затишні зали з телевізорами, кава-та-до-неї. І чекає на прийом у свого провідного консультанта - з ним вона підписує письмову згоду на сурогатне материнство. Ознайомитися з текстом ви можете заздалегідь у нашій базі.

5. Коли всі аналізи готові і розшифровані, майбутня сурогатна мама отримує допуск до програми строком на 1 місяць (так як саме такий мінімальний термін дії результатів аналізів). У цей період менеджери клініки підбирають пару, яка очікує в черзі за щастям.

6. Батьки підписують договір з сурогатною матір'ю. Як це зробити правильно і з урахуванням всіх нюансів - розкажуть юристи нашого центру.

7. Коли всі юридичні тонкощі улагоджені - починається підготовка до сурогатної вагітності і перенесення ембріона. Жінці прописуються медикаменти, які наситять її ендометрій і зроблять його ідеальним для підсадки. Гормони також повинні прийти в «бойову готовність», тому їх вироблення стимулюють теж. Якщо вам цікаві подробиці, ми готові проконсультувати вас за телефонами +38 (095) 423-16-69 або +38 (097) 139-84-86

8. Через приблизно місяць підготовки, проводиться запліднення донорської яйцеклітини спермою майбутнього батька, протягом 3-5 днів запліднений ембріон росте в лабораторії. І вже на 5 день він готовий до підсадки в живильне середовище ендометрія сурогатної матері.

9. Штучне запліднення процесом нагадує природне (як би кумедно це не звучало). Тільки замість чоловічого статевого органу - тонкий апарат, що вводить ембріон в піхву. А тому, процедура абсолютно безболісна і проводиться без наркозу. Після процедури потрібно пару годин полежати, почитати книгу або подивитися телевізор - у горизонтальному положенні ймовірність зачати вище. Потім ви можете йти додому. Через 14 днів проводять перший тест на вагітність.

10. А далі - в стандартом режимі, постановка на облік за місцем прописки на 12-18 тиждень вагітності.

11. Перше УЗД проходить в клініці репродуктивної медицини. Це урочистий момент, бо тоді сурогатна мама вперше бачить пару батьків, а ті - свого майбутнього малюка.

12. Коли живіт вже дуже помітно, мама може залишитися вдома - або ж приїхати в надане клінікою житло в компанію до інших сурогатних мам.

13. Пологи і виписка також проходять як при звичайному заплідненні. Весь цей час сурогатну вагітність спостерігають фахівці клініки.

14. Після виписки з лікарні, сурогатна мама пише нотаріальну заяву - форму якої можна знайти в нашій базі. Після цього отримує решту належної за договором суми. Ознайомтеся з розмірами винагороди докладніше.

15. Через місяць жінка проходить огляд у гінеколога - щоб переконатися, що відновилася після пологів.

Ми постаралися розписати всі етапи якнайдетальніше. Але у вас напевно виникнуть додаткові запитання. Задавайте їх за телефонами, вказаними вище.