Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Іноді батьки практично не турбують сурогатну маму своєю увагою протягом усього терміну сурогатної вагітності.

Ось поради майбутнім учасницям програми сурогатного материнства:

Перший і найголовніший - намагайтеся вибирати репродуктивну клініку, яка працює тільки з іноземними парами. У такому випадку все спілкування з батьками буде проходити через менеджера-перекладача. А він як правило:

а) уже звик до надмірно стурбованих батьків і знає, як їх вгамувати і

б) сам зазвичай дуже зайнятий і не зацікавлений надзвонювати вам.

Іноземні батьки навіть на пологах присутні не завжди, приїжджаючи вже під виписку, не кажучи вже про те - що тривожити вас у них немає фізичної можливості.

Якщо ж батьки російсько(україно)мовні - то їх поведінка непередбачувана. Якщо пощастить, то це можуть бути зайняті люди чи ж знаменитості - які доручать спілкуватися з вами своєму посереднику. Але можуть попастися і занадто дбайливі і неспокійні, що набридатимуть розпитуваннями про ваше самопочуття, спосіб життя, харчування, оточення і так далі.

 Як правило, після пологів батьки не зацікавлені в спілкуванні з мамою. Повірте, той факт для жінки, що вона не здатна виконати свою материнську функцію - досить болючий. До того ж, багато батьків не хочуть розкривати таємницю народження маляті - хоча психологи і вважають, що це неправильно. Адже сурогатне материнство - це така форма вигодовування, плекання ембріона, яку, на думку вчених, суспільство скоро визнає абсолютно буденною.

Але так чи інакше, якщо у вас буде така можливість, вибирайте іноземну пару для співпраці - це найбільш простий і надійний спосіб уникнути зайвої нав'язливої ​​уваги батьків.