Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Упражнения на время беременности

Фізичні вправи однаково важливі до вагітності, під час і після неї. Нарівні з повноцінним харчуванням і гарним відпочинком вони дозволять підтримати тонус. Сурогатній мамі слід пам'ятати, що дозовані навантаження не тільки не заподіють шкоди, але і поліпшать самопочуття її і дитини. Крім того, це допоможе повернути вихідну форму після пологів. Рівень навантаження підбирається індивідуально і залежить від рівня активності до вагітності, а також її терміну.

 

Раціональні вправи допоможуть зберегти гарний настрій і бадьорість на весь період вагітності.

 

Тим не менш, існує ряд протипоказань до фізичних навантажень:

 

Токсикоз, супроводжуваний блювотою;

Загроза викидня;

Респіраторні захворювання;

Навантаження, що викликають біль у животі.

 

Для гарного самопочуття під час зарядки важливо прислухатися до власних відчуттів, і не робити різких рухів. Протипоказано також піднімати тяжкості і активно стрибати. Ні в якому разі не ставте собі за мету скинути вагу! Розминки повинні бути спрямовані на підтримку м'язів в тонусі, а вас - в бадьорому настрої.

 

Під час першого триместру направляйте свою активність на м'які тренування. Це можуть бути нахили, обертання тазом, ходьба і розминка суглобів, особливо ніг для запобігання варикозу. Фізичні вправи слід починати з розминки - поворотів голови, корпусу і т.д. Головне - уникати качати прес чи піднімати тяжкості, бо це може спровокувати викидень.

 

Корисно буде виконувати вправи для м'язів грудей, що після пологів допоможе зберегти її красу і пружність. Для цього зведіть долоні на рівні грудей і сильно стисніть. Можна дозволити собі і тренування рук з використанням не важких гантель.

 

У другому триместрі виконуйте вправи в бандажі, щоб підтримати зростаючий животик. Не варто робити зарядку, лежачи на спині.

 

У третьому триместрі рекомендується виконувати вправи за допомогою фітболу - це весело, а головне, безпечно для сурогатної мами і малюка.

 

Чудовим рішенням на будь-якому етапі вагітності буде відвідування басейну - плавальні вправи розслаблять і заспокоять сурмаму, а також позбавлять від болю в спині і ногах. Намагайтеся якомога більше гуляти, якщо не відчуваєте втоми і не відчуваєте дискомфорту в ногах.

 

Обов'язково розслабляйтеся після вправ, правильно дихаєте, виконуйте розтяжки.

 

Ідеальним рішенням буде гімнастика під наглядом тренера, щоб дозувати навантаження і не заподіяти дискомфорт плоду або собі.