Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Возобновление интимных отношений

Однією з найважливіших умов для сурогатної мами є відмова від інтимних стосунків під час вагітності. І після пологів їй належить знову відновлювати свою чуттєвість по відношенню до чоловіка. Які ж зміни чекають сурмаму після пологів?

 

Під впливом процесу пологів дещо зміняться геніталії - це подарує масу нових вражень і відчуттів, головне - не боятися досліджувати власне тіло.

 

Змінюється і зовнішній вигляд геніталій - через деякий час після пологів вони будуть дещо набряклими, і можуть здатися не дуже естетичними на вигляд. Не варто із-зі цього переживати, а тим більше комплексувати - зовсім скоро вони повернуться до свого нормального вигляду.

 

Перші 6 тижнів після пологів секс з проникненням жінці протипоказаний за медичними параметрами. Не варто нервувати, адже цей час можна витратити на взаємні ласки і петтінг, що тільки зблизить партнерів, а може бути, дозволить відкрити нові сторони чуттєвих стосунків.

 

Навіть по закінченні цих 6 тижнів заборони не варто занадто активно займатися сексом. Тіло сурогатної мами ще не готове до бурхливого виразу почуттів, їй слід спочатку знову пізнати себе, світ власних відчуттів. І чоловік може в цьому допомогти, якщо буде прислухатися до кожного побажанню коханої жінки, адже в якийсь момент фрикції можуть заподіяти їй біль, і потрібно буде встигнути відразу ж змінити хід подій.

 

У кожному разі, у сурогатної мами тепер є час, який можна і потрібно присвятити собі і своїм коханим людям, у тому числі чоловікові. Вона знову повернулася до сім'ї, заради якої, найімовірніше, і пішла на такий відповідальний крок, фінансові проблеми позаду. Так чому ж не скористатися можливістю відкрити в собі нові грані жіночності та сексуальності? Відновлюючись після пологів, слід пам'ятати і про відновлення інтимних органів за допомогою гімнастики, чоловічої ласки і регулярних заняттях сексом.