Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Внешность женщины во время беременности

Сурогатній мамі слід пам'ятати, що вагітність - це природний для жінки стан, і в цей період стежити за своєю зовнішністю можна і потрібно навіть більш ретельно, ніж зазвичай. Чим краще ви дбали про себе в період виношування чужого малюка, тим легше вам буде повернутися до звичної зовнішності і способу життя. Виношування дитини повністю змінює гормональний фон і організм жінки, і ви можете помітити ряд змін у своїй зовнішності:

 

Збільшення ваги

 

Абсолютно природною буде деяка надбавка у вазі - вона означає, що плід нормально росте і розвивається. Крім того, ваги крихкому жіночому тілу додають плацента, пуповина і навколоплідні води. Якщо сурогатна мама стежить за своїм харчуванням і самопочуттям, займається спортом (звичайно, в межах розумного), то повернути колишню фігуру після пологів буде просто. Головне - не допускати за ці 9 місяців серйозного збільшення ваги, що перевищує норми. Природно, що в період виношування у сурмами буде хороший апетит, але не слід «їсти за двох», в цьому немає необхідності.

 

Волосся

 

Сурогатну маму, безумовно, порадує стан її волосся - вони будуть густими, здоровими і сяючими. На жаль, цей ефект пов'язаний з підвищенням рівня естрогену, і довго не протримається. Під час вагітності і кілька місяців після волосся практично не випадає, але коли гормональний фон нормалізується, повернеться у звичний стан і кількість волосся. Це означає, що вони почнуть, з точки зору сурмами, різко і сильно випадати. Не слід лякатися - просто їх кількість приходить в норму.

 

Шкіра

 

Зовнішній вигляд шкіри значно покращується. Це пов'язано зі зміною гормонального фону - в організмі переважають естрогени, що сприяє гарному і здоровому вигляду шкіри.

 

Пігментні плями

 

Поява пігментних плям, звичайно, може засмутити сурогатну маму, але не варто через них переживати. Їх появи пов'язано не з підвищеним впливом ультрафіолету, як прийнято вважати, і вони самі пропадуть після пологів. Тим не менш, якщо вони сильно докучають або після народження дитини довго не проходять, має сенс звернутися до фахівців за допомогою - наприклад, може знадобитися глибоке шліфування шкіри або відбілювання плям. Єдина порада, яку в такій ситуації можна дати сурмамі - постаратися не зловживати сонячними ваннами і використовувати крем проти засмаги максимальної дії.

 

Нігті і зуби

 

У період формування маленького тільця всередині тіла сурогатної мами її організм віддає безліч поживних і корисних речовин, необхідних для правильного формування плоду. До них відноситься і кальцій, необхідний для нормального стану зубів і нігтів. Якщо під час вагітності не простежити за своєчасним і достатнім прийомом вітамінів і мінералів, це може серйозно позначитися на стані нігтів і зубів. У кожному разі, під час і після пологів слід регулярно відвідувати стоматолога, який допоможе підтримати зуби в здоровому стані.

 

Найголовніше - це щоб сурогатна мама добре себе почувала і була щаслива. Не мають значення невеликі зміни зовнішності, адже зовсім скоро вона подарує комусь велике щастя стати батьками, а значить зростаючий животик - і є її головна прикраса.