Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Неожиданные роды

Сурогатна мама обов'язково проходить консультацію у лікаря, який попереджає її про всі можливі ризики і каже орієнтовну дату появи на світ немовляти. Тим не менш, існує ймовірність передчасних пологів, і вона підвищується при наступних умовах:

Повторні пологи - вони протікають швидше, ніж перші.

Виношування двійні

Передчасні пологи були раніше

Що робити при несподіваних пологах

Якомога швидше викличте швидку допомогу або попросіть оточуючих людей це зробити. Якщо сутички серйозні, і є ризик не доїхати до лікарні - не слід намагатися це зробити. З кваліфікованої мед. допомогою народити ви можете і вдома. Якщо ви одна, терміново викличте кого-небудь з друзів і знайомих - вам необхідна допомога. Зніміть весь одяг нижче пояса і займіть зручне положення на боці. Під час сутичок дихайте швидко і поверхово. Чи не чиніть опір потугам матки, і вона все зробить сама.

Що потрібно знати помічникові сурогатної мами:

Якщо швидка не встигає приїхати вчасно, підготуйте жінку до пологів - нехай ляже на ліжко або будь-яку іншу горизонтальну поверхню, підкладіть їй під сідниці рушники або складений одяг. Це необхідно, щоб підняти стегна для полегшення пологів.

Після того, як народиться голівка, її потрібно звільнити від слизу і аміотічної рідини. Зручно для цього використовувати маленьку гумову грушу.

Візьміть головку в руки і підтримуйте, направляючи вниз. У цей момент породіллі потрібно тужитися. Коли здасться першому плічко, підніміть голову. Після того, як з'явиться друге, тіло і ніжки без праці вийдуть.

Перевірте, чи не обернулася чи пуповина навколо шиї дитини. Якщо це так, обережно пропустіть під неї пальці і зніміть через голову дитини.

Підтримуйте немовля, поки він не з'явиться на світ цілком.

Дитину потрібно загорнути в теплий рушник і покласти мамі на живіт.

Немає необхідності в обрізанні пуповини до прибуття медиків.

Після народження дитини протягом 30 хвилин має вийти дитяче місце. Не слід квапити події, витягаючи його за пуповину. Після виходу загорніть його в рушник і допоможіть породіллі, приклавши до промежини чисту тканину або прокладку.