Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Витоки сурогатного материнстваДіагноз безпліддя, нездатність зачати дитину, існує вже довгий час. Поняття «сурогатне материнство», яке сьогодні багато засуджують і критикують, бере свій початок ще задовго до нашої цивілізації, згідно з історичними літописами. У 21 столітті релігійні представники першими виступають проти сурогатного материнства. Але, заглянувши в історію глибше, бачимо, що Старий Завіт описує одну з історій сурогатного материнства. Сара, дружина Авраама, будучи безплідною, запросила служницю, щоб та зачала і виносила дитину Авраама. У Біблійні часи вважалося, що якщо дружина не може народити спадкоємця, то вона могла передати цю місію служниці, яка повинна була зачати немовляти з чоловіком безплідної жінки, а після пологів одразу ж віддати його подружжю. При цьому безплідна дружина брала дитину як рідну, укладаючи її на свої коліна після пологів, вважала малюка своїм, генетично рідним. Історія розповідає безліч випадків, коли в багатьох країнах світу, рабині або наложниці виконували роль сурогатної матері. У той час використовували, звичайно, тільки «традиційне сурогатне материнство», тобто генетичними батьками дитини були батько і сама сурогатна мати, оскільки запліднення проводилося природним шляхом.
Сурогатне материнство також описується і в шумерської Месопотамії в XVIII столітті до н. е. Там, виношування дитини іншою жінкою було закріплено в кодексі законів царя Хаммурапі.
У Стародавньому Єгипті фараони дуже часто вдавалися до допомоги рабинь, як сурогатних матерів, для продовження свого роду. Подібні випадки не були поодинокими - вони широко практикувалися багатими і аристократичними сім'ями.
Як бачимо, сурогатне материнство має глибоке коріння і давню історію. З плином часу і розвитком медицини стало можливим виношування дитини, який генетично пов'язаний з іншими батьками (безплідною парою).
Клініка репродуктивної медицини BioTexCom пропонує програми сурогатного материнства і донації яйцеклітин на вигідних, і в той же час унікальних, умовах. Все включено », фіксована сума за програму, оплата по частинах, супровід, готові документи і це далеко не весь список переваг, які можуть гідно оцінити наші пацієнти.